Eladó lakás Budapest
Találati lista: 4704
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
1 158 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 268 421 Є
1 794 444 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Német utca
Budapest VIII. kerület, Német utca
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є
1 170 732 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 57nm, 59800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
1 049 123 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4
Budapest III. kerület, Zsirai Miklós utca 4, Békásmegyer
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 204 709 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 71 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 400 000 Ft
Korábbi ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 197 784 Є72 900 000 Ft
1 298 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Nap utca 13
Budapest IV. kerület, Nap utca 13, Újpest
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є29 900 000 Ft
957 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 51 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 142 659 Є52 900 000 Ft
1 839 286 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XV. kerület 64.900.000 Ft
Budapest XV. kerület, Drégelyvár utcai ltp.
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
914 085 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület Madarász Viktor utca 79.990.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor utca
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
1 860 233 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest VI. kerület Liszt Ferenc tér 104.900.000 Ft
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Liszt Ferenc tér, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 290 582 Є
1 942 593 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XVIII. kerület 59.900.000 Ft
Budapest XVIII. kerület, Szent Lőrinc telep, Szent Lőrinc telep
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 222 449 Ft/m2
XIII. Kerület, Gönz Árpád Városközpont, 73 m²-es, társasházi lakás
Budapest XIII. kerület, Gönz Árpád Városközpont
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 368 493 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Óhegy
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
1 097 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 436 250 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 186 792 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, 8 kerület
Budapest VIII. kerület, 8 kerület
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
1 383 871 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest X. kerület, Felsőrákos, 55nm, 63990000 Ft
Budapest X. kerület, Felsőrákos, Felsőrákos
Kínálati ár: 63 990 000 Ft
Kalkulált ár: 177 258 Є
1 163 455 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 163 014 Ft/m2