Eladó lakás Budapest
Találati lista: 111
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 745 857 028 Ft
Jelenlegi ár: 745 857 028 Ft
Korábbi ár: 764 085 012 Ft
Kalkulált ár: 2 089 235 Є764 085 012 Ft
2 762 433 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, TERMÉSZETKÖZELI LUXUS OTTHONOK BUDAPEST II. KERÜLETÉBEN!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 560 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 568 627 Є
4 179 104 Ft/m2
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 800 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 240 896 Є
5 673 759 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 1 420 680 053 Ft
Jelenlegi ár: 1 420 680 053 Ft
Korábbi ár: 1 455 400 024 Ft
Kalkulált ár: 3 979 496 Є1 455 400 024 Ft
4 751 438 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 410 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 148 459 Є
3 942 308 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Orbánhegy, 150nm, 580000000 Ft
Budapest XII. kerület, Orbánhegy, Orbánhegy
Kínálati ár: 580 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 624 650 Є
3 866 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, 122nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 036 415 Є449 000 000 Ft
3 032 787 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 801 120 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XI. kerület Billegető utca 800.000.000 Ft
Budapest XI. kerület, Billegető utca
Kínálati ár: 800 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 240 896 Є
7 692 308 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 371 923 000 Ft
Jelenlegi ár: 371 923 000 Ft
Korábbi ár: 359 923 000 Ft
Kalkulált ár: 1 041 801 Є359 923 000 Ft
3 048 549 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Városmajor utca 15
Budapest XII. kerület, Városmajor utca 15, Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 Є
Kalkulált ár: 357 000 000 Ft
3 876 €/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Kissvábhegy
Budapest XII. kerület, Kissvábhegy, Kissvábhegy
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 372 549 Є
1 899 225 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Kelenföld
Kínálati ár: 375 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 050 420 Є
2 218 935 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Törökvész
Kínálati ár: 495 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 386 555 Є
2 037 037 Ft/m2
86.44 négyzetméteres, 4 szobás, újépítésű, panorámás, eladó lakás
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Király utcában Penthouse lakás eladó!, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 351 286 000 Ft
Kalkulált ár: 983 994 Є
4 084 721 Ft/m2
115.2 négyzetméteres, 5 szobás, újépítésű, panorámás, eladó lakás
Kínálati ár: 396 588 000 Ft
Kalkulált ár: 1 110 891 Є
3 448 591 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
129.27 négyzetméteres, 4 szobás, újépítésű, panorámás, eladó lakás
Kínálati ár: 501 045 000 Ft
Kalkulált ár: 1 403 487 Є