Eladó lakás Budapest
Találati lista: 111
Eladó Lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 980 392 Є
2 734 375 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 365 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 022 409 Є
2 723 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Virányos
Budapest XII. kerület, Virányos, Virányos
Kínálati ár: 397 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 112 045 Є
1 780 269 Ft/m2
240 négyzetméteres, 5 szobás, újszerű, panorámás, eladó lakás
Budapest III. kerület, Hármashatárhegy, III. kerület, Jablonka út, Hármashatárhegy
Kínálati ár: 369 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 033 613 Є
1 537 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Svábhegy, 118nm, 490000000 Ft
Budapest XII. kerület, Svábhegy, Svábhegy
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 372 549 Є
4 152 542 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 163nm, 585000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 638 655 Є
3 588 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belgrád rakpart
Budapest V. kerület, Belgrád rakpart
Kínálati ár: 549 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 537 815 Є
5 778 947 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Múzeum körút
Budapest V. kerület, Múzeum körút
Kínálati ár: 389 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 089 636 Є
2 576 159 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Nagybányai út
Budapest II. kerület, Nagybányai út
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 095 238 Є
2 369 697 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Budapest VI. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Kínálati ár: 399 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 117 647 Є
3 469 565 Ft/m2
Budapest VI. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 061 625 Є
4 075 269 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Március 15. tér
Budapest V. kerület, Március 15. tér
Kínálati ár: 749 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 098 039 Є
5 350 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Andrássy út
Budapest VI. kerület, Andrássy út
Kínálati ár: 749 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 098 039 Є
4 405 882 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Svájci út
Budapest XII. kerület, Svájci út
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 106 443 Є
1 334 459 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Városmajor utca
Budapest XII. kerület, Városmajor utca
Kínálati ár: 700 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 960 784 Є
824 499 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 190nm, 380000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 064 426 Є
2 000 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 150nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 036 415 Є449 000 000 Ft
2 466 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 801 120 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 695 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 946 779 Є
4 633 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Arató
Budapest XII. kerület, Arató
Kínálati ár: 639 306 024 Ft
Jelenlegi ár: 639 306 024 Ft
Korábbi ár: 654 930 010 Ft
Kalkulált ár: 1 790 773 Є654 930 010 Ft
2 567 494 Ft/m2