Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2751
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 56nm, 66900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 187 395 Є71 500 000 Ft
1 194 643 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 201 681 Є
1 440 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 56nm, 79000000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 289 Є
1 410 714 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagréti ltp., 74nm, 96900000 Ft
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Gazdagrét
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 96 900 000 Ft
Korábbi ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 429 Є98 900 000 Ft
1 309 459 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 139 356 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 15. ker.
Budapest XV. kerület
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 008 Є
1 143 478 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Kalkulált ár: 193 249 Є
1 499 783 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 139 776 Є
978 431 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az