Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2751
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Budapest 16. ker. Nagy erkélyes (7,4 m2), első em., 52 m2.
Budapest XVI. kerület, Mátyásföld, Mátyásföld
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 67 100 000 Ft
Kalkulált ár: 178 992 Є67 100 000 Ft
1 228 846 Ft/m2
Budapest 4. ker. erkélyes, négyemeletes házban, 3.em. 85 m2.
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 429 Є
1 140 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 815 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 71 770 000 Ft
Kalkulált ár: 201 036 Є
1 071 194 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 223 810 Є
1 401 754 Ft/m2
Óbudai rendelő környékén 3 szobás, felújított panel!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 815 Є
1 248 529 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 289 Є
1 039 474 Ft/m2
Budapest 15. ker. Első emelet, Erkélyes, 71m2.
Budapest XV. kerület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 223 810 Є
1 125 352 Ft/m2
Budapest 4. ker. 7.em., 67 m2.
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 692 Є
1 223 881 Ft/m2
ELADÓ VILÁGOS LAKÁS A DOHÁNY UTCÁBAN
Budapest VII. kerület, Dohány utca
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 176 190 Є
1 258 000 Ft/m2
ELADÓ VILÁGOS, GALÉRIÁS LAKÁS A VII., KERÜLETBEN
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 66 800 000 Ft
Kalkulált ár: 182 073 Є66 800 000 Ft
1 413 043 Ft/m2
Budapest 15. ker. erkélyes, 3 szobás,.
Budapest XV. kerület, Újpalota, Újpalota
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є
984 507 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 815 Є
1 286 364 Ft/m2
Emeleti ERKÉLYES lakás kis társasházban!
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 300 Є
978 022 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 51 100 000 Ft
Kalkulált ár: 143 137 Є
1 460 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart, 67nm, 97000000 Ft
Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart
Kínálati ár: 97 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 709 Є
1 447 761 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 194 678 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 178 992 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 195 798 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 67800000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 67 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 800 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 916 Є69 900 000 Ft
1 356 000 Ft/m2