Eladó lakás Budapest
Találati lista: 2765
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Petneházy utca
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Petneházy utca, Angyalföld
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 136 Є
1 408 163 Ft/m2
XX. Kerület, Eperjes utca, 56 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest XX. kerület, Eperjes utca
Kínálati ár: 64 300 000 Ft
Kalkulált ár: 178 116 Є
1 148 214 Ft/m2
BLAHA LUJZA TÉRNÉL 2 SZOBÁS DUPLA KOMFORTOS JÓ ÁLLAPOTÚ OTTHON!
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є83 900 000 Ft
1 229 231 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Csarnok negyed, József utca
Budapest VIII. kerület, Csarnok negyed, József utca
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
1 458 333 Ft/m2
VIII. Kerület, Diószegi Sámuel utca, 73 m²-es, társasházi lakás
Budapest VIII. kerület, Diószegi Sámuel utca
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 000 000 Ft
Korábbi ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є92 000 000 Ft
1 178 082 Ft/m2
BELVÁROS SZÍVÉBEN REMEK ELOSZTÁSÚ FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS CSENDES LAKÁS
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Klauzál utca, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XVI. kerület, Sashalom
Budapest XVI. kerület, Sashalom, Sashalom
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 261 404 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület, Rákospalota, Klapka György utca
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Klapka György utca, Rákospalota
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
1 193 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Pongrácz úti ltp., Salgótarjáni utca
Budapest X. kerület, Pongrácz úti ltp., Salgótarjáni utca
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 375 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Árpád-hídfő ltp., Róbert Károly körút
Budapest XIII. kerület, Árpád-hídfő ltp., Róbert Károly körút
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 226 870 Є82 900 000 Ft
1 462 500 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Otthonod legyen ne lakásod!
Budapest III. kerület, Otthonod legyen ne lakásod!
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
Kínálati ár: 32 200 000 Ft
Kalkulált ár: 89 197 Є
1 150 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Bercsényi utca
Budapest XVI. kerület, Rákosszentmihály, Bercsényi utca, Rákosszentmihály
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
1 465 116 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csillagtelep
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є
1 036 364 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest XVII. kerület
Budapest XVII. kerület
Kínálati ár: 77 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 215 789 Є79 900 000 Ft
1 442 593 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 079 730 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 77 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, teraszos, KERTKAPCSOLATOS, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 276 454 Є
1 296 104 Ft/m2
Budapesten a 15. kerületben, Rákospalotán kínálunk eladásra egy 72 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, erkélyes, 3 szobás, dupla komfortos, amerikai konyhás, nappalis, új építésű LIFTES társasházban lévő első emelet
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 87 750 000 Ft
Kalkulált ár: 243 075 Є
1 218 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület, Rákospalota, Bocskai utca
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Bocskai utca, Rákospalota
Kínálati ár: 64 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 285 Є
1 488 372 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer
Budapest IV. kerület, Káposztásmegyer, Káposztásmegyer
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є
1 446 552 Ft/m2