Eladó lakások Budapest III. kerületben
Találati lista: 222
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Békásmegyer központjához közel 2 szobás, magas emeleti lakás eladó!
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
kiemelt
Otthon Start Programra alkalmas jó állapotú panel lakás eladó!
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 78 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 900 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 218 560 Є82 900 000 Ft
1 160 294 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Budapest III. kerület, Békásmegyer – Pünkösdfürdő
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 900 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є89 900 000 Ft
1 489 831 Ft/m2
kiemelt
Ne maradj le róla! Óbuda, 28 m2. Földszint.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
1 425 000 Ft/m2
kiemelt
Békásmegyeren 3 szobás panel lakás eladó!
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 094 521 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 000 000 Ft
Korábbi ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є25 000 000 Ft
431 373 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 59 750 000 Ft
Kalkulált ár: 165 512 Є
995 833 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 51nm, 64900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Filatorigát, Filatorigát
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 137 975 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
III. Kerület, Panorámás kilátás, Szilke utca, 56 m²-es, társasházi lakás
Budapest III. kerület, Panorámás kilátás, Szilke utca
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
1 212 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 399 Є
1 337 736 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 118 837 Є
1 340 625 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
III. Kerület, Madzsar József utca, 54 m²-es, társasházi lakás
Budapest III. kerület, Madzsar József utca
Kínálati ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 171 745 Є
1 148 148 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Bálint György utca
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 208 772 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 98 500 000 Ft
Kalkulált ár: 272 853 Є
1 470 149 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 99 450 000 Ft
Kalkulált ár: 275 485 Є
1 362 329 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2