Eladó lakás Budapest III. kerület
Találati lista: 232
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 272 549 Ft/m2
kiemelt
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, Hatvany Lajos utca
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Hatvany Lajos utca, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 059 091 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
kiemelt
Békásmegyer, Dunához közeli részen 3 szobás panel!
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 160 714 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca, Óbuda
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 482 Є
400 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Váradi utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Váradi utca, Óbuda
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є
1 396 552 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület, Óbuda
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 175 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 438 983 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 203 601 Є
1 080 882 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 319 Є
1 173 684 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є
1 133 846 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
1 233 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 021 591 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Polgár utca
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 78 500 000 Ft
Korábbi ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є81 000 000 Ft
1 189 394 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Hímző utca
Kínálati ár: 76 800 000 Ft
Kalkulált ár: 212 742 Є
1 163 636 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Korona tér
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є68 900 000 Ft
1 354 167 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Raktár utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 298 000 Ft/m2