Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó társasházi lakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Nagytétény
Kínálati ár: 73 000 000 Ft
Kalkulált ár: 202 216 Є
1 327 273 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є
1 498 214 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
1 535 714 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 15. ker.
Budapest XV. kerület, Pestújhely, Pestújhely
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 240 997 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XX. kerület, Pesterzsébet
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Pesterzsébet
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
631 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 78 500 000 Ft
Kalkulált ár: 217 452 Є
1 353 448 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Palotanegyed
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed, Palotanegyed
Kínálati ár: 69 980 000 Ft
Kalkulált ár: 193 850 Є
1 227 719 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 10. ker.
Budapest X. kerület, Óhegy, Gergely utca, Óhegy
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
1 062 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület
Budapest VII. kerület
Kínálati ár: 68 600 000 Ft
Kalkulált ár: 190 028 Є
1 162 712 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 22. ker.
Budapest XXII. kerület
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 399 Є
1 266 071 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIV. kerület, Kiszugló, 57nm, 89990000 Ft
Budapest XIV. kerület, Kiszugló, Kiszugló
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
1 578 772 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIV. kerület, Alsórákos
Budapest XIV. kerület, Alsórákos, Alsórákos
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 426 786 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Zöldfa utca, Csillagtelep
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 070 909 Ft/m2
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 91 500 000 Ft
Kalkulált ár: 253 463 Є
1 633 929 Ft/m2
III. Óbudán felújított, panorámás lakás eladó
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 722 414 Ft/m2
56 négyzetméteres, 2 szobás, újszerű, eladó lakás
Budapest XI. kerület, Budapest XI. Gyula utca
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 111 Є
2 321 429 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 426 786 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 210 000 000 Ft
Kalkulált ár: 581 717 Є
3 750 000 Ft/m2
Belvárosi, világos, Eötvös utcai lakás!
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 265 000 Ft/m2
Molnár utcában fiatalos lakás
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 117 360 000 Ft
Kalkulált ár: 325 097 Є
2 095 714 Ft/m2