Eladó lakás Budapest
Találati lista: 727
Eladó téglalakás, Budapest IV. kerület, Újpest
Budapest IV. kerület, Újpest, Újpest
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 58 500 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є59 900 000 Ft
1 026 316 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 57nm, 112500000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 112 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 500 000 Ft
Korábbi ár: 114 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 634 Є114 000 000 Ft
1 973 684 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIX. kerület
Budapest XIX. kerület, Kispest
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 101 695 Ft/m2
Eladó 3 szobás, galériázott lakás, Budapest 7. ker.
Budapest VII. kerület, Százház utca
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Kalkulált ár: 216 039 Є
1 344 655 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 207 479 Є79 900 000 Ft
1 248 333 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XXII. kerület
Budapest XXII. kerület, Budatétény
Kínálati ár: 70 900 000 Ft
Kalkulált ár: 196 399 Є
1 266 071 Ft/m2
Penthouse eladó a xv. kerületben – nagy terasz, panoráma, tesla-töltős garázs
Budapest XV. kerület, Rákospalota, Rákospalota
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 443 213 Є
2 666 667 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 161 900 000 Ft
Kalkulált ár: 448 476 Є
2 840 351 Ft/m2
Exkluzív újépítésű lakások Buda zöldövezetében
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 170 800 000 Ft
Kalkulált ár: 473 130 Є
2 996 491 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 83 560 000 Ft
Kalkulált ár: 231 468 Є
1 492 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 87 120 000 Ft
Kalkulált ár: 241 330 Є
1 555 714 Ft/m2
Kitűnő vétel
Eladó társasházi lakás, Budapest XIV. kerület
Budapest XIV. kerület, Zugló
Kínálati ár: 96 900 000 Ft
Kalkulált ár: 268 421 Є
1 730 357 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 008 Є
1 818 182 Ft/m2
3. ker III. Békásmegyer Ófalu, TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT, 2. emeleti lakás eladó
Budapest III. kerület, Békásmegyer-Ófalu, Lukács György utca, Békásmegyer-Ófalu
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 175 439 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 586 207 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület, József Attila lakótelep
Kínálati ár: 67 200 000 Ft
Kalkulált ár: 186 150 Є
1 200 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 220 222 Є
1 394 737 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VIII. kerület, Palotanegyed
Budapest VIII. kerület, Palotanegyed, Palotanegyed
Kínálati ár: 69 980 000 Ft