Ingatlanok Budaörs
Találati lista: 149
Eladó társasházi lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є
1 248 913 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 473 538 Є
783 410 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Nincs megadva, 9050nm, 904600000 Ft
Budaörs, Nincs megadva
Kínálati ár: 904 600 000 Ft
Kalkulált ár: 2 519 777 Є
99 956 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 314 900 000 Ft
Kalkulált ár: 877 159 Є
1 104 912 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 159 990 000 Ft
Kalkulált ár: 445 655 Є
1 739 022 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 219 900 000 Ft
Korábbi ár: 234 900 000 Ft
Kalkulált ár: 612 535 Є234 900 000 Ft
556 709 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Telek, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
25 565 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budaörs, Törökugrató, Ibolya utca, 86nm, 199500000 Ft
Budaörs, Törökugrató, Ibolya utca
Kínálati ár: 199 500 000 Ft
Kalkulált ár: 555 710 Є
2 319 767 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
844 366 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 140nm, 135000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 135 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 376 045 Є125 000 000 Ft
964 286 Ft/m2
Kiadó iroda, irodaház, Budaörs, Kinizsi utca 30
Budaörs, Kinizsi utca 30
Kínálati ár: 17 230 Є
Kalkulált ár: 6 185 570 Ft
10 €/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Kamaraerdő, 236nm, 315000000 Ft
Budaörs, Kamaraerdő
Kínálati ár: 315 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 315 000 000 Ft
Korábbi ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 877 437 Є329 900 000 Ft
1 334 746 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 385 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 073 816 Є
1 285 000 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
844 366 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Budaörs, Nap-hegy, 300nm, 385500000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 385 500 000 Ft
Kalkulált ár: 1 073 816 Є
1 285 000 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 983 Є
844 366 Ft/m2
EGYEDI LEHETŐSÉG TÖKÉLETES PANORÁMÁVAL
Budaörs
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 543 175 Є
812 500 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
33 193 Ft/m2