Ingatlanok Budaörs
Találati lista: 149
Eladó Családi ház, Budaörs, Nap-hegy, 100nm, 139000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 610 Є
846 154 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs, Kamaraerdő
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 610 Є
846 154 Ft/m2
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є
1 126 471 Ft/m2
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 320 056 Є
1 126 471 Ft/m2
PANORÁMÁS TELEK BUDAÖRSÖN
Budaörs
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 457 Є
26 615 Ft/m2
Eladó világos, jó állapotú 59 m² -es lakás Budaörs közkedvelt lakótelepi részén!
Budaörs
Kínálati ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 242 061 Є
1 472 881 Ft/m2
Eladó Étterem, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 114 206 Є
444 444 Ft/m2
Eladó lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 214 206 Є
1 507 843 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Városközpont, 325nm, 219000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 610 028 Є
673 846 Ft/m2
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Kertváros, 290nm, 429000000 Ft
Budaörs, Kertváros
Kínálati ár: 429 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 194 986 Є
1 479 310 Ft/m2
Költözz a nyugalomba, maradj közel a városhoz!
Budaörs
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 108 500 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є108 500 000 Ft
1 581 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Alsó kertváros, 185nm, 249000000 Ft
Budaörs, Alsó kertváros
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
1 345 946 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Alsószállás, 724nm, 39000000 Ft
Budaörs, Alsószállás
Kínálati ár: 39 000 000 Ft
Kalkulált ár: 108 635 Є
53 867 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Alsó kertváros, 170nm, 220000000 Ft
Budaörs, Alsó kertváros
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 294 118 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Építési telek, Budaörs, Nap-hegy, 606nm, 110000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
181 518 Ft/m2
BUDAÖRSÖN ÚJSZERŰ, 4 SZOBÁS LAKÁS KIADÓ!
Budaörs, Nefelejcs utca
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 975 Є
3 684 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Nap-hegy, 606nm, 110000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
181 518 Ft/m2
Panorámás budaőrsi telek építési engedéllyel és tervvel, megkezdett építkezéssel eladó
Budaörs
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 766 Є
86 387 Ft/m2