Eladó ingatlanok Budaörs
Találati lista: 112
Budaörsön, sorházas beépítésű utcában, lakás eladó
Budaörs
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 330 556 Є
1 122 642 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 444 444 Є
993 789 Ft/m2
Nívós 4 szobás lakás Budaörs szívében
Budaörs, Kőhegy
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 497 222 Є
1 543 103 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Nap-hegy, 606nm, 110000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 305 556 Є
181 518 Ft/m2
Eladó családi ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 520 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 444 444 Є
1 081 081 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 319 167 Є
1 248 913 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 472 222 Є
783 410 Ft/m2
Eladó családi ház, Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Könnyedén alakítható otthon
Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Könnyedén alakítható otthon
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 608 333 Є
782 143 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Nincs megadva, 9050nm, 904600000 Ft
Budaörs, Nincs megadva
Kínálati ár: 904 600 000 Ft
Kalkulált ár: 2 512 778 Є
99 956 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 314 900 000 Ft
Kalkulált ár: 874 722 Є
1 104 912 Ft/m2
Eladó üdülő, nyaraló, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 333 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 159 990 000 Ft
Kalkulált ár: 444 417 Є
1 739 022 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 219 900 000 Ft
Korábbi ár: 234 900 000 Ft
Kalkulált ár: 610 833 Є234 900 000 Ft
556 709 Ft/m2
Eladó építési telek, Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Fácán köz
Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Fácán köz
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
nincs megadva
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Telek, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
25 565 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ikerház, Budaörs, Törökugrató, Ibolya utca, 86nm, 199500000 Ft
Budaörs, Törökugrató, Ibolya utca
Kínálati ár: 199 500 000 Ft
Kalkulált ár: 554 167 Є
2 319 767 Ft/m2
Eladó ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 056 Є
844 366 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 140nm, 135000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 135 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є125 000 000 Ft
964 286 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Kamaraerdő, 236nm, 315000000 Ft
Budaörs, Kamaraerdő
Kínálati ár: 315 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 315 000 000 Ft
Korábbi ár: 329 900 000 Ft
Kalkulált ár: 875 000 Є329 900 000 Ft
1 334 746 Ft/m2