Eladó ingatlanok Budaörs
Találati lista: 112
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 456 250 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 64nm, 114500000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 114 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 500 000 Ft
Korábbi ár: 127 000 000 Ft
Kalkulált ár: 318 056 Є127 000 000 Ft
1 789 063 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budaörs, Városközpont, 64nm, 120900000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 120 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 120 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 335 833 Є139 900 000 Ft
1 889 063 Ft/m2
Eladó panellakás, Budaörs, Lakótelep
Budaörs, Lakótelep
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 456 250 Ft/m2
Eladó ikerház, Budaörs, Budaörs
Budaörs, Budaörs
Kínálati ár: 148 900 000 Ft
Kalkulált ár: 413 611 Є
1 933 766 Ft/m2
Eladó családi ház, Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Édenkert Kamaraerdőben
Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Édenkert Kamaraerdőben
Kínálati ár: 329 000 000 Ft
Kalkulált ár: 913 889 Є
1 214 022 Ft/m2
Eladó Üzlet, Budaörs, Óváros alsó, 185nm, 249000000 Ft
Budaörs, Óváros alsó
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 691 667 Є
1 345 946 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Nap-hegy, 100nm, 139000000 Ft
Budaörs, Nap-hegy
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó ikerház, Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Kertvárosi panoráma
Budaörs, Budaörsi Kamaraerdő, Kertvárosi panoráma
Kínálati ár: 192 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 192 000 000 Ft
Korábbi ár: 194 800 000 Ft
Kalkulált ár: 533 333 Є194 800 000 Ft
1 163 636 Ft/m2
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 319 167 Є
1 126 471 Ft/m2
Eladó Lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 319 167 Є
1 126 471 Ft/m2
PANORÁMÁS TELEK BUDAÖRSÖN
Budaörs
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 167 Є
26 615 Ft/m2
Eladó világos, jó állapotú 59 m² -es lakás Budaörs közkedvelt lakótelepi részén!
Budaörs
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 84 900 000 Ft
Korábbi ár: 86 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є86 900 000 Ft
1 438 983 Ft/m2
Eladó Étterem, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 400 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 111 Є
444 444 Ft/m2
Eladó lakás, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 76 900 000 Ft
Kalkulált ár: 213 611 Є
1 507 843 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budaörs, Városközpont, 325nm, 219000000 Ft
Budaörs, Városközpont
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 608 333 Є
673 846 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ház, Budaörs
Budaörs
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
1 380 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budaörs, Kertváros, 290nm, 429000000 Ft
Budaörs, Kertváros
Kínálati ár: 429 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 191 667 Є
1 479 310 Ft/m2
Eladó családi ház, Budaörs, Törökugrató, Luxus panorámával
Budaörs, Törökugrató, Luxus panorámával
Kínálati ár: 389 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 080 556 Є
1 587 755 Ft/m2
Költözz a nyugalomba, maradj közel a városhoz!
Budaörs
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 94 900 000 Ft
Korábbi ár: 108 500 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є108 500 000 Ft
1 581 667 Ft/m2