Eladó téglalakás Buda
Találati lista: 1570
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 190nm, 340600000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 340 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 340 600 000 Ft
Korábbi ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 943 490 Є380 000 000 Ft
1 792 632 Ft/m2
138 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, kertre néző, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Fillér utca
Kínálati ár: 267 000 000 Ft
Kalkulált ár: 739 612 Є
1 934 783 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 634 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, 95nm, 235000000 Ft
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 650 970 Є
2 473 684 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 538 462 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Tölgyfa utca 159.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Országút, Tölgyfa utca, Országút
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 272 000 Ft/m2
110 négyzetméteres, 2 szobás, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Szépvölgyi út
Kínálati ár: 226 000 000 Ft
Kalkulált ár: 626 039 Є
2 054 545 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros, 55nm, 124500000 Ft
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 124 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 124 500 000 Ft
Korábbi ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 344 875 Є129 000 000 Ft
2 263 636 Ft/m2
110 négyzetméteres, 4 szobás, felújított, udvari, eladó lakás
Budapest XII. kerület, Stromfeld Aurél út
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Kalkulált ár: 745 152 Є
2 445 455 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker.
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Újlak II. ker.
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є68 900 000 Ft
1 664 103 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 37nm, 155000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 429 363 Є
4 189 189 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 36nm, 124000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 343 490 Є
3 444 444 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 245nm, 1000000000 Ft
Kínálati ár: 1 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 770 083 Є
4 081 633 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Országút
Kínálati ár: 129 490 000 Ft
Kalkulált ár: 358 698 Є
2 023 281 Ft/m2
101 négyzetméteres, 5 szobás, beköltözhető, panorámás, eladó lakás
Budapest II. kerület, Budapest II. kerület, Sarolta u.
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 049 861 Є
3 752 475 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Bem rakpart 26
Budapest I. kerület, Bem rakpart 26, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 540 000 Є
Kalkulált ár: 194 940 000 Ft
6 279 €/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kőérberek – Tóváros
Budapest XI. kerület, Kőérberek – Tóváros
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 318 283 Є
1 915 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XI. kerület Budafoki út 119.900.000 Ft
Budapest XI. kerület, Lágymányos, Budafoki út, Lágymányos
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 126 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є126 000 000 Ft
1 498 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 114 600 000 Ft
Kalkulált ár: 317 452 Є
1 942 373 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 120 400 000 Ft
Kalkulált ár: 333 518 Є
1 797 015 Ft/m2