Eladó téglalakás Buda
Találati lista: 1570
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Eszék utca
Budapest XI. kerület, Eszék utca
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 665 385 Ft/m2
240 négyzetméteres, 5 szobás, újszerű, panorámás, eladó lakás
Budapest III. kerület, Hármashatárhegy, III. kerület, Jablonka út, Hármashatárhegy
Kínálati ár: 369 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 022 161 Є
1 537 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 296 Є
1 203 125 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 178 400 000 Ft
Kalkulált ár: 494 183 Є
2 230 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Kínálati ár: 166 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 834 Є
2 515 152 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Kínálati ár: 166 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 834 Є
2 515 152 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 179 000 000 Ft
Korábbi ár: 184 900 000 Ft
Kalkulált ár: 495 845 Є184 900 000 Ft
1 598 214 Ft/m2
Kertkapcsolatos OTTHON eladó fiataloknak a Rózsadombon
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 990 000 Ft
1 711 429 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 138 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 138 000 000 Ft
Korábbi ár: 142 000 000 Ft
Kalkulált ár: 382 271 Є142 000 000 Ft
1 703 704 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Svábhegy, 118nm, 490000000 Ft
Budapest XII. kerület, Svábhegy, Svábhegy
Kínálati ár: 490 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 357 341 Є
4 152 542 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 163nm, 585000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 620 499 Є
3 588 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Olajbogyó utca
Budapest XI. kerület, Olajbogyó utca
Kínálati ár: 71 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 196 676 Є72 000 000 Ft
1 690 476 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Mezőkövesd út
Budapest XI. kerület, Mezőkövesd út
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 345 983 Є
1 921 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Greguss utca
Budapest XII. kerület, Greguss utca
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є99 900 000 Ft
1 637 931 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Szentimreváros
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є85 000 000 Ft
1 842 222 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
2 266 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 65nm, 85500000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 85 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 85 500 000 Ft
Korábbi ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 842 Є87 000 000 Ft
1 315 385 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 187nm, 349000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 966 759 Є359 000 000 Ft
1 866 310 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 1. ker.
Budapest I. kerület
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
1 768 293 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker.
Budapest XII. kerület, Krisztinaváros XII. ker., Krisztinaváros XII. ker.
Kínálati ár: 164 500 000 Ft
Kalkulált ár: 455 679 Є
2 136 364 Ft/m2