Eladó lakás Buda
Találati lista: 1123
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
II. kerület, Felvinci út, 54 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest II. kerület, Felvinci út
Kínálati ár: 123 000 000 Ft
Kalkulált ár: 340 720 Є
2 277 778 Ft/m2
XXII. Kerület, Budafokon, 115 m²-es, társasházi lakás, 4 szobás
Budapest XXII. kerület, Budafokon
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 000 000 Ft
Korábbi ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є159 000 000 Ft
1 295 652 Ft/m2
III. Kerület, Árpád utca, 65 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest III. kerület, Árpád utca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 536 923 Ft/m2
II. kerület, LABANC utca, 67 m²-es, társasházi lakás, 0 szobás
Budapest II. kerület, LABANC utca
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 125 000 000 Ft
Korábbi ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є145 000 000 Ft
1 865 672 Ft/m2
XI. Kerület, Etele út, 50 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújított / újszerű állapotú
Budapest XI. kerület, Etele út
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
1 598 000 Ft/m2
XI. Kerület, Karinthy Frigyes utca, 67 m²-es, társasházi lakás
Budapest XI. kerület, Karinthy Frigyes utca
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
1 626 866 Ft/m2
Igényesen felújított panel lakás jó helyen
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 507 273 Ft/m2
Világos, 2 szobás lakás beépített erkéllyel, remek helyen
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 81 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 500 000 Ft
Korábbi ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 762 Є83 000 000 Ft
1 630 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Zöldmál
Budapest II. kerület, Zöldmál
Kínálati ár: 289 000 000 Ft
Kalkulált ár: 800 554 Є
2 064 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Zöldmál, 129nm, 260000000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 720 222 Є
2 015 504 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 69nm, 92990000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 92 990 000 Ft
Kalkulált ár: 257 590 Є
1 347 681 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Kurucles, 67nm, 119900000 Ft
Budapest II. kerület, Kurucles, Kurucles
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 900 000 Ft
Korábbi ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 133 Є135 000 000 Ft
1 789 552 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 72nm, 145000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 401 662 Є
2 013 889 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy, 48nm, 87500000 Ft
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є90 000 000 Ft
1 822 917 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest I. kerület, Naphegy, 107nm, 199000000 Ft
Budapest I. kerület, Naphegy, Naphegy
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Kalkulált ár: 551 247 Є
1 859 813 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 48nm, 63900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 63 900 000 Ft
Korábbi ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є66 000 000 Ft
1 331 250 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 66nm, 69900000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 500 000 Ft
1 059 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 93nm, 173500000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 173 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 173 500 000 Ft
Korábbi ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 480 609 Є189 000 000 Ft
1 865 591 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 91nm, 245000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 678 670 Є
2 692 308 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 88 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 260 Є
1 367 692 Ft/m2