Eladó lakás Buda
Találati lista: 1123
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 189 751 Є
1 201 754 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest III. kerület, Táborhegy, 68nm, 150000000 Ft
Budapest III. kerület, Táborhegy, Táborhegy
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
2 205 882 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 998 462 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 226 316 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Németvölgy
Budapest XII. kerület, Németvölgy, Németvölgy
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 000 000 Ft
Korábbi ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 299 169 Є112 000 000 Ft
1 636 364 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
1 666 667 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 306 154 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є
1 950 976 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület, Nagyszombat utca
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 504 Є55 000 000 Ft
1 515 152 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Albertfalva, Herend utca, Albertfalva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 553 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Nádorkert, Barázda utca
Budapest XI. kerület, Nádorkert, Barázda utca, Nádorkert
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
2 177 419 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Tímár utca közelében
Budapest III. kerület, Óbuda, Tímár utca közelében, Óbuda
Kínálati ár: 29 800 000 Ft
Kalkulált ár: 82 548 Є
1 490 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület
Budapest I. kerület, Várnegyed
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Kalkulált ár: 692 244 Є
2 474 257 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 900 000 Ft
1 174 510 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 265 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 169 Є
1 283 929 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Sashegy, 72nm, 189000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sashegy XI. ker, Sashegy XI. ker
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 546 Є
2 625 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Békásmegyer, 50nm, 69500000 Ft
Budapest III. kerület, Békásmegyer, Békásmegyer
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Országút, Országút
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є
1 442 268 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 73 700 000 Ft
Kalkulált ár: 204 155 Є
1 133 846 Ft/m2