Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 756
Sajószentpéteren családi ház eladó!
Sajószentpéter, Pázsit utca 16
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
599 000 Ft/m2
Miskolc Hajós utcai 28 m² 2. emeleti garzonlakás KIADÓ!
Miskolc, Hajós utca 13.
Kínálati ár: 95 000 Ft
Kalkulált ár: 263 Є
3 393 Ft/m2
Miskolc Egyetem közelében ELADÓ egy 61 m² 10 emeleti lakás!
Miskolc, Sályi u 26.
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
490 164 Ft/m2
Sajószentpéter – Tárna utcában ELADÓ egy 3 .emeleti TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT 42 m² lakás!
Sajószentpéter, Tárna utca 5/C 3/9
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 60 665 Є
521 429 Ft/m2
Eladó egy felújított, duplakomfortos ház Miskolc-Szirmán!
Miskolc, Magyar László utca 2/B
Kínálati ár: 79 999 999 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
879 121 Ft/m2
Miskolc Örs utcai egyedien felújított 1,5 szobás lakás ELADÓ!
Miskolc, Örs utca 2.
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
725 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc, Árpád utca
Miskolc, Árpád utca
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
488 235 Ft/m2
KLÍMÁS, 2 SZOBÁS LIFTES TÁRSASHÁZI LAKÁS ELADÓ A TISZAI PÁLYAUDVAR KÖZELÉBEN ALACSONY KÖZÖS KÖLTSÉGGEL!
Miskolc, Kőrösi Csoma Sándor út 1.
Kínálati ár: 27 400 000 Ft
Kalkulált ár: 75 900 Є
516 981 Ft/m2
Eladó Páratlan panorámás tágas 3 szobás lakás az Avason!
Miskolc, 3529 Miskolc Áfonyás utca 31 4/3
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є
342 466 Ft/m2
Eladó egy bejáratott, központi helyen elhelyezkedő, szolárium bérleti joga, teljes felszereléssel, gépesítéssel!
Miskolc, Szent István utca 15/A
Kínálati ár: 12 999 999 Ft
Kalkulált ár: 36 011 Є
203 125 Ft/m2
Kazincbarcikán napfényes álomlakás eladó!
Kazincbarcika, Dobó István tér 13.
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
581 250 Ft/m2
Eladó téglalakás, Miskolc
Miskolc, Komlóstető
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 900 000 Ft
Korábbi ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є23 500 000 Ft
432 075 Ft/m2
Miskolc belváros, 56 nm-es újépítédű lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 85 823 325 Ft
Kalkulált ár: 237 738 Є
1 532 559 Ft/m2
Miskolc, belváros, 91 nm-es lakás eladó
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 36 990 000 Ft
Kalkulált ár: 102 465 Є
587 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
559 649 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є
820 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
607 843 Ft/m2