Eladó lakás Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 756
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
864 595 Ft/m2
Eladó lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 70 637 Є
531 250 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
588 525 Ft/m2
115 nm-es, 3+1 félszobás lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Széchenyi István út, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 990 000 Ft
Korábbi ár: 67 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є67 990 000 Ft
565 130 Ft/m2
Eladó 91 nm-es lakás Miskolc Belvárosában
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
736 264 Ft/m2
Eladó 3 szobás, 80 nm-es lakás - Miskolc, Belváros
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
998 750 Ft/m2
Eladó 2+1 félszobás lakás - Miskolc, Árpád u
Miskolc, Diósgyőr, Árpád út, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó 102 nm-es újépítésű lakás - Miskolc, Martin-kertváros
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
872 549 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 62 231 610 Ft
Kalkulált ár: 172 387 Є
1 414 355 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 55 962 270 Ft
Kalkulált ár: 155 020 Є
1 364 933 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
653 061 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 900 000 Ft
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є
555 370 Ft/m2
Eladó Lakás, Tiszaújváros
Tiszaújváros
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є
576 923 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Észak-Kilián, Észak-Kilián
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
622 917 Ft/m2
Eladó Lakás, Sátoraljaújhely
Sátoraljaújhely, Széchenyi tér
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
552 778 Ft/m2
Miskolc, Árpád út, 61 nm-es felújtott panelprogramos lakás!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є35 900 000 Ft
572 131 Ft/m2
Eladó Lakás, Miskolc
Miskolc, Középszer utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
590 741 Ft/m2