Eladó ingatlanok Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 2583
Miskolc, Búza tértől 400 méterre családi ház eladó!
Miskolc, Szentpéterikapu-kelet, Szentpéterikapu-kelet
Kínálati ár: 208 000 000 Ft
Kalkulált ár: 577 778 Є
693 333 Ft/m2
Eladásra kínálunk egy azonnal birtokba vehető, praktikus kialakítású, 25 m2-es üzlethelyiséget a Vasgyári piac fedett csarnokában.
Miskolc, Újgyőri főtér
Kínálati ár: 4 980 000 Ft
Kalkulált ár: 13 833 Є
199 200 Ft/m2
Miskolc, Újgyőri főtér
Kínálati ár: 4 980 000 Ft
Kalkulált ár: 13 833 Є
199 200 Ft/m2
Eladó 190 m2 üzlethelyiség, Miskolc
Miskolc, Ómassa, Ómassa
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 444 Є
321 053 Ft/m2
Miskolc belvárosában 35 m2, 1,5 szobás lakás eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 25 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 500 000 Ft
Korábbi ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 70 833 Є26 900 000 Ft
728 571 Ft/m2
Miskolcon a Nagyavas alsó soron 30 m2-es boros pince, felépítménnyel ELADÓ!
Miskolc, Avasalja
Kínálati ár: 6 800 000 Ft
Kalkulált ár: 18 889 Є
178 947 Ft/m2
ELADÓ IRODAHÁZ / ÉPÜLETKOMPLEXUM MISKOLC KÖZPONTJÁBAN!
Miskolc
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 107 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 297 222 Є115 000 000 Ft
486 364 Ft/m2
Nyékládházi hegyen, zártkerti telken, hétvégi házzal ( 60 m2-es) szőlő, gymölcsös ELADÓ!
Nyékládháza
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 389 Є
98 333 Ft/m2
Építési telek eladó, Miskolctól 10 percre, Sajószentpéter Duzsnokpusztán!
Sajószentpéter, Dusnokpuszta
Kínálati ár: 4 400 000 Ft
Kalkulált ár: 12 222 Є
4 867 Ft/m2
Eladó 421 nm-es térkövezett parkoló Miskolc, Szentpéteri kapu!
Miskolc, Szentpéterikapu-kelet, Szentpéterikapu-kelet
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 667 Є
142 518 Ft/m2
Eladó 2200 nm-es, magas potenciállal rendelkező ipari-kereskedelmi komplexum Miskolc-Szentpéteri kapu frekventált területén!
Miskolc, Szentpéterikapu-kelet, Szentpéterikapu-kelet
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 527 778 Є
250 000 Ft/m2
Belváros közeli, 350nm-es, magas minőségű anyagok felhasználásával készült családiház eladó!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 128 900 000 Ft
Kalkulált ár: 358 056 Є
368 286 Ft/m2
Pálinkafőző üzem Ináncson ELADÓ !!!
Ináncs
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 833 Є
725 000 Ft/m2
Új építésű családi ház tervezőasztalról!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
596 330 Ft/m2
Kiváló befektetési lehetőség! Miskolc – Éder György utcai 1. emeleti lakás eladó!
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
552 778 Ft/m2
Miskolcon felújított 22 m2-es üzlet a Seslyemréten Eladó !
Miskolc, Selyemrét, Selyemrét
Kínálati ár: 21 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 200 000 Ft
Korábbi ár: 22 800 000 Ft
Kalkulált ár: 58 889 Є22 800 000 Ft
963 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Csabavezér úton, utcafrontos üzlethelyiséggel rendelkező csládi ház eladó!
Miskolc, Hejőcsaba, Hejőcsaba
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 889 Є
416 667 Ft/m2
ÁRCSÖKKENÉS! GYŐRI KAPUBAN LAKÁS ELADÓ!
Miskolc, Győri Kapu, Győri Kapu
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 278 Є34 500 000 Ft
515 873 Ft/m2
Eladó Telek, Miskolc
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
61 944 Ft/m2
Encs belváros, 121 nm-es üzlethelyiség eladó!
Encs, Encs
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 133 056 Є
395 868 Ft/m2