Eladó ingatlanok Felsőzsolca
Találati lista: 35
Eladó 145 m2 családi ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 281 408 Є
688 966 Ft/m2
Eladó 89 m2 új építésű tégla lakás, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 167 606 Є
668 539 Ft/m2
Felsőzsolcán 6 szobás nívós családi ház gyönyörű kerttel eladó
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 479 Є89 900 000 Ft
397 727 Ft/m2
Felsőzsolcán 210 m2-es akadálymentesített otthon 2 garázzsal, pincével
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 239 155 Є
369 130 Ft/m2
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 479 Є89 900 000 Ft
397 727 Ft/m2
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 239 155 Є
369 130 Ft/m2
Eladó építési telek kertvárosi lakókörnyezetben, Felsőzsolcán!
Felsőzsolca, Kodály Zoltán utca
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 36 338 Є
20 476 Ft/m2
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 246 479 Є89 900 000 Ft
397 727 Ft/m2
Eladó családi ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 78 873 Є
378 378 Ft/m2
Stabil, jó állapotú családi ház Felsőzsolcán, nagy telekkel és garázzsal!
Felsőzsolca
Kínálati ár: 32 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 100 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 90 423 Є34 900 000 Ft
279 130 Ft/m2
Eladó családi ház, Felsőzsolca, Móricz Zsigmond utca
Felsőzsolca, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 113 Є
593 671 Ft/m2
Felsőzsolca, nappali + 4 szobás kiváló minőségű családi ház!
Felsőzsolca
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 242 225 Є
401 822 Ft/m2
Felsőzsolca, 112 nm-es, felújított családi ház eladó!
Felsőzsolca
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 282 Є
508 036 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 242 225 Є
401 822 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 85 990 000 Ft
Kalkulált ár: 242 225 Є
401 822 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 211 239 Є
585 859 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Exkluzív családi ház eladó Felsőzsolcán – prémium kivitelezés, tágas terek, igényes életérzés
Felsőzsolca
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 258 873 Є
457 214 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Kalkulált ár: 219 690 Є
609 297 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 915 Є
525 893 Ft/m2
Eladó Ház, Felsőzsolca
Felsőzsolca
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Kalkulált ár: 211 239 Є
585 859 Ft/m2