Eladó ingatlanok Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 1961
Mályiban 100 m2-es családi ház gyönyörű kerttel és garázzsal eladó
Mályi, Mező utca
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 990 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 579 Є84 900 000 Ft
799 900 Ft/m2
Pálházán 2 szobás 70 m2-es családi ház terasszal és garázzsal eladó
Pálháza, Vásártéri utca
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
327 143 Ft/m2
Panorámás 5 szobás családi ház garázzsal eladó Berekalján
Miskolc, Berekalja, Eper utca, Berekalja
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
281 538 Ft/m2
Harsányban 160 m²-es, 7 szobás családi ház örökpanorámával eladó
Harsány, Rákóczi Ferenc utca
Kínálati ár: 44 990 000 Ft
Kalkulált ár: 124 626 Є
281 188 Ft/m2
Felsőzsolcán 6 szobás nívós családi ház gyönyörű kerttel eladó
Felsőzsolca, Bartók Béla utca
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 500 000 Ft
Korábbi ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є89 900 000 Ft
397 727 Ft/m2
Bükkszentlászlón 5 szobás felújítandó családi ház eladó!
Miskolc, Bükkszentlászló, Fő utca, Bükkszentlászló
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є
159 218 Ft/m2
Exkluziv 345 m2-es családi ház Miskolctapolcán dupla garázzsal eladó
Miskolc, Miskolctapolca, Szathmáry Király Pál utca, Miskolctapolca
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
434 493 Ft/m2
Tapolcán 7 szobás családi ház dupla garázzsal és panorámával eladó!
Miskolc, Miskolctapolca, Rézműves utca, Miskolctapolca
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
412 879 Ft/m2
Szirma csendes utcájában 3 szobás családi ház 1071 m2 kerttel eladó!
Miskolc, Szirma, Újkert utca, Szirma
Kínálati ár: 46 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 990 000 Ft
Korábbi ár: 49 990 000 Ft
Kalkulált ár: 130 166 Є49 990 000 Ft
635 000 Ft/m2
Sátoraljaújhelyen felújítandó 176 m2-es családi ház eladó!
Sátoraljaújhely, Dókus utca
Kínálati ár: 25 950 000 Ft
Kalkulált ár: 71 884 Є
147 443 Ft/m2
ELADÓ CSALÁDI HÁZ MISKOLCON – GÖRÖG-SZŐLŐ UTCA
Miskolc
Kínálati ár: 38 300 000 Ft
Kalkulált ár: 106 094 Є
455 952 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Miskolc, Kilián Dél, Benedek Elek utca, 41nm, 27900000 Ft
Miskolc, Kilián Dél, Benedek Elek utca
Kínálati ár: 27 900 000 Ft
Kalkulált ár: 77 285 Є
680 488 Ft/m2
Miskolc, belváros, 115 nm-es, nappali + 3 szobás lakás!
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
565 130 Ft/m2
Eladó családi ház, Sajókaza, Sajókaza
Sajókaza, Sajókaza
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
71 429 Ft/m2
Eladó Lakás, Kazincbarcika Mátyás király út 21.490.000 Ft
Kazincbarcika, Mátyás király út
Kínálati ár: 21 490 000 Ft
Kalkulált ár: 59 529 Є
511 667 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Miskolcon, a Huba utcában egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található, 1+2 fél szobás, nyugati fekvésű, loggiás lakást.
Miskolc
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
509 804 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó 1,5 szobás lakás Miskolcon a Kiss Tábornok úton.
Miskolc
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
682 857 Ft/m2
Megvásárlásra kínál irodánk Felsőzsolca kedvelt kertvárosi részén egy 989 nm-es telken elhelyezkedő, jó állapotú, 203 nm-es családi házat.
Felsőzsolca
Kínálati ár: 74 000 000 Ft
Kalkulált ár: 204 986 Є
364 532 Ft/m2
Miskolc, Martinkertváros, 129 nm-es, 4 szobás sorház!
Miskolc, Martin-kertváros, Martin-kertváros
Kínálati ár: 99 490 000 Ft
Kalkulált ár: 275 596 Є
771 240 Ft/m2
Sajóbábony, nappali + 3 szobás, felújított családi ház!
Sajóbábony
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
241 758 Ft/m2