Eladó ingatlanok Szerencs
Találati lista: 22
Eladó Ház, Szerencs 24.999.000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 24 999 000 Ft
Kalkulált ár: 69 249 Є
312 488 Ft/m2
Szerencsen eladó 2 szobás 80 m2-es felújítandó családi ház
Szerencs, Kárpát utca
Kínálati ár: 24 990 000 Ft
Kalkulált ár: 69 224 Є
312 375 Ft/m2
Remek lehetőség elérhető áron!
Szerencs, Belváros
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
461 250 Ft/m2
Eladó Lakás, Szerencs Ondi Út 27.000.000 Ft
Szerencs, Ondi Út
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
230 769 Ft/m2
Eladó Ház, Szerencs 35.000.000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
284 553 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, Nincs megadva, Ady Endre utca, 81nm, 22000000 Ft
Szerencs, Nincs megadva, Ady Endre utca
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
271 605 Ft/m2
Eladó Ház, Szerencs
Szerencs
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
617 460 Ft/m2
Szerencsen 97 m2-es lakás eladó
Szerencs, Belváros
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 000 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є37 500 000 Ft
371 134 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szerencs
Szerencs
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 60 914 Є
392 679 Ft/m2
Eladó Ház, Szerencs 49.900.000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є44 900 000 Ft
297 024 Ft/m2
Eladó családi ház, Szerencs
Szerencs
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 355 Є
189 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 82nm, 23900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
291 463 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 179nm, 64900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
362 570 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 85nm, 39900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
469 412 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 96nm, 27500000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 76 177 Є
286 458 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 75nm, 14990000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 524 Є
199 867 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Sorház, Szerencs, 128nm, 19900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
155 469 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szerencs, Ondi út8
Szerencs, Ondi út8
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 476 Є
301 724 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 78nm, 25990000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 71 994 Є
333 205 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 105nm, 23900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
227 619 Ft/m2