Eladó ház- házrész Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 1249
Eladó ház, Miskolc
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 186 000 000 Ft
Kalkulált ár: 518 106 Є
973 822 Ft/m2
Eladó ház, Sátoraljaújhely
Sátoraljaújhely
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є
406 094 Ft/m2
Formálja az ízlése szerint ezt a Miskolc kedvelt részén lévő családi házat.
Miskolc
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
356 429 Ft/m2
Megvásárlásra kínálok ÁRON ALUL, HŐSZIVATTYÚVAL, RIASZTÓVAL ellátott Miskolc csendes utcájában, 1980-ban épült 64 nm-es, két szintes, 2 szobás családi házat.
Miskolc
Kínálati ár: 21 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 000 000 Ft
Korábbi ár: 18 500 000 Ft
Kalkulált ár: 58 496 Є18 500 000 Ft
328 125 Ft/m2
Eladó Ház, Ózd 29.900.000 Ft
Ózd
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 287 Є
179 042 Ft/m2
Eladó családi ház, Szuhogy
Szuhogy
Kínálati ár: 8 450 000 Ft
Kalkulált ár: 23 538 Є
100 595 Ft/m2
Csak nálunk
Eladó családi ház, Encs
Encs
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 158 496 Є
351 235 Ft/m2
Eladó Miskolc belvárosában, egy nettó 80 nm alapterületű, 2+2 félszobás, téglaépítésű, felújítandó szintes ikerházat a Kinizsi utcában.
Miskolc
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 643 Є
411 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Mezőkövesd
Mezőkövesd
Kínálati ár: 67 500 000 Ft
Kalkulált ár: 188 022 Є
519 231 Ft/m2
Eladó családi ház, Mezőkövesd
Mezőkövesd
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 225 348 Є
404 500 Ft/m2
Eladó Ház, Borsodnádasd 7.500.000 Ft
Borsodnádasd
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 20 891 Є
104 167 Ft/m2
Eladó, Tállya településen található, 115 nm-es családiház.
Tállya
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
390 435 Ft/m2
Kicsi de otthonos - a ház, ami mindent megad! - Gönc városában
Gönc
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 535 Є
75 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Encs
Encs
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 114 206 Є
410 000 Ft/m2
Történelem és karakter - egyedi lehetőségek Abaújszántón!
Abaújszántó
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 30 362 Є
90 833 Ft/m2
ELADÓ Szalaszend központjában egy részben felújított CSALÁDI HÁZ!
Szalaszend
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 961 Є
196 429 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Miskolc, Miskolctapolca
Miskolc, Miskolctapolca, Miskolctapolca
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
709 677 Ft/m2
Eladó családi ház, Múcsony, Kossuth Lajos út
Múcsony, Kossuth Lajos út
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 390 Є
161 111 Ft/m2
Eladó családi ház, Miskolc
Miskolc, Görömböly
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 000 Є
512 857 Ft/m2
Eladó Családi ház, Novajidrány, 62nm, 22990000 Ft
Novajidrány
Kínálati ár: 22 990 000 Ft
Kalkulált ár: 64 039 Є
370 806 Ft/m2