Eladó ház- házrész Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 1249
Eladó családi ház, Erdőhorváti, Kossuth utca 16
Erdőhorváti, Kossuth utca 16
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
300 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Erdőhorváti, Kossuth utca 16
Erdőhorváti, Kossuth utca 16
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
300 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Erdőhorváti, Kossuth utca 16
Erdőhorváti, Kossuth utca 16
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є
300 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Mezőkövesd
Mezőkövesd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
321 429 Ft/m2
Eladó Ház, Abaújszántó 49.000.000 Ft
Abaújszántó
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
293 413 Ft/m2
Eladó Ház, Dövény 23.900.000 Ft
Dövény
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 900 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 574 Є24 900 000 Ft
268 539 Ft/m2
Eladó ház, Sajószentpéter
Sajószentpéter
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 30 362 Є
181 667 Ft/m2
Eladó ház, Miskolc
Miskolc, Népkert, Népkert
Kínálati ár: 340 000 000 Ft
Kalkulált ár: 947 075 Є
453 333 Ft/m2
Kizárólag irodánkon keresztül kínálunk eladásra egy Alsózsolcán található 3 szobás, több gardróbos családi házat, mely igazán remek lehetőséget kínál fiatal családoknak és idősebbeknek is egy
Alsózsolca
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
408 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Sajóivánka, Munkácsy Mihály út 7
Sajóivánka, Munkácsy Mihály út 7
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 838 Є
417 778 Ft/m2
Eladó Sorház, Szerencs, 128nm, 19900000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
155 469 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szerencs, 75nm, 14990000 Ft
Szerencs
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 755 Є
199 867 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bodrogkeresztúr, 71nm, 37990000 Ft
Bodrogkeresztúr
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 822 Є
535 070 Ft/m2
Központban két utcára nyíló szuterénes, tetőteres, 4 szoba, nappali - két fürdőszobás cs. ház
Mezőkövesd
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 816 Є
240 909 Ft/m2
Eladó Ház, Onga
Onga
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 258 774 Є
580 625 Ft/m2
Eladó Ház, Hernádcéce
Hernádcéce
Kínálati ár: 9 990 000 Ft
Kalkulált ár: 27 827 Є
124 875 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Mezőkeresztes
Mezőkeresztes
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
223 529 Ft/m2
Eladó családi ház, Emőd
Emőd
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 86 351 Є
264 957 Ft/m2
Eladó Ház, Onga
Onga
Kínálati ár: 92 900 000 Ft
Kalkulált ár: 258 774 Є
580 625 Ft/m2
Sajóörös 2szobás családi ház Eladó
Sajóörös, Bajcsy-Zsilinszky út
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
210 638 Ft/m2