Eladó gyárépület Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Találati lista: 37
Eladó Magyarország legnagyobb téglagyára Mályiban!
Mályi, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 2 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 5 817 175 Є
10 714 Ft/m2
Eladásra kínálunk egy 170 nm-es, felújítandó állapotú családi házat, amely egy 350 nm-es, összközműves telken helyezkedik el.
Miskolc, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є59 000 000 Ft
311 176 Ft/m2
Miskolc - Szentpéteri kapuban eladó egy 681nm-es telken elhelyezkedő, 227nm alapterületű, téglaépítésű ipari és irodai ingatlan.
Miskolc, Szentpéterikapu-kelet, Szentpéterikapu-kelet
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
660 793 Ft/m2
Nagy múltú művelődési ház eladó!
Miskolc, Diósgyőr, Diósgyőr
Kínálati ár: 125 200 000 Ft
Kalkulált ár: 346 814 Є
65 379 Ft/m2
Miskolctól 9 kilométerre, Bükkaranyos belterületén - többféle hasznosításra alkalmas - feldolgozó üzem, lakóépületekkel ELADÓ!
Bükkaranyos
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
181 039 Ft/m2
Eladó 1274 m2 ipari, keresk. épület, Miskolc
Miskolc, Vasgyár
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
94 192 Ft/m2
Miskolc Kilián-déli kiváló adottságú ipari ingatlan, telephely eladó
Miskolc, Lorántffy Zsuzsanna utca
Kínálati ár: 269 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 269 000 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 745 152 Є299 000 000 Ft
179 333 Ft/m2
Ózdon 12000 m2-en működő faipari telep, 1100 m2 épülettel eladó!
Ózd, Somsályfő telep
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є
71 601 Ft/m2
Kivételes lehetőség: modern ipari ingatlan eladó!
Kistokaj
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 828 255 Є
299 000 Ft/m2
Eladó ipari, Alsózsolca
Alsózsolca, Csavargyári utca
Kínálati ár: 570 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 578 947 Є
285 000 Ft/m2
Halmajon 663 nm-es üzemcsarnok eladó!
Halmaj, Halmaj
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
105 430 Ft/m2
Eladó 5200 m2 ipari, keresk. épület, Ózd
Ózd
Kínálati ár: 97 800 000 Ft
Kalkulált ár: 270 914 Є
18 808 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Sárospatak, 29580nm, 170000000 Ft
Sárospatak
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
5 747 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Gyárépület, Bekecs, 8800nm, 109000000 Ft
Bekecs
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
12 386 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Gönc, 2000nm, 159900000 Ft
Gönc
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
79 950 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Gönc, 1400nm, 139990000 Ft
Gönc
Kínálati ár: 139 990 000 Ft
Kalkulált ár: 387 784 Є
99 993 Ft/m2
ÜZLET+TELEPHELY
Miskolc, Zsolcai kapu, Zsolcai kapu
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 220 000 000 Ft
Korábbi ár: 279 400 000 Ft
Kalkulált ár: 609 418 Є279 400 000 Ft
212 560 Ft/m2