Eladó ingatlanok Békéscsaba
Találati lista: 182
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 174 515 Є
913 043 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
803 279 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
800 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 46 000 000 Ft
Kalkulált ár: 127 424 Є
793 103 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba, Kazinczy
Békéscsaba, Kazinczy
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Kalkulált ár: 73 407 Є
662 500 Ft/m2
Eladó tanya, Békéscsaba, Kerek tanya
Békéscsaba, Kerek tanya
Kínálati ár: 12 900 000 Ft
Kalkulált ár: 35 734 Є
6 232 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba 29.900.000 Ft
Békéscsaba, Lencsési
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
467 188 Ft/m2
Felújítandó tanya Békéscsaba határában
Békéscsaba
Kínálati ár: 10 900 000 Ft
Kalkulált ár: 30 194 Є
1 894 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
651 852 Ft/m2
Polgári ház Békéscsabán
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 67 000 000 Ft
Korábbi ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є72 000 000 Ft
705 263 Ft/m2
Felújítandó, nagy teraszos polgári ház, a Tesco közelében
Békéscsaba, Áchim András lakótelep
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 044 Є
141 964 Ft/m2
Eladó Családi ház, Békéscsaba, Jamina, 110nm, 64900000 Ft
Békéscsaba, Jamina
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
590 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
406 395 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
575 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros közeli, Békési út, 220nm, 79500000 Ft
Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros közeli, Békési út
Kínálati ár: 79 500 000 Ft
Kalkulált ár: 220 222 Є
361 364 Ft/m2
Eladó Ikerház, Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros közeli, 84nm, 23900000 Ft
Békéscsaba, Békéscsaba-Belváros közeli
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
284 524 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Békéscsaba, Sportcsarnok környékén, Trófea utca, 240nm, 105000000 Ft
Békéscsaba, Sportcsarnok környékén, Trófea utca
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 290 859 Є
437 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Békéscsaba, Jamina, 85nm, 22900000 Ft
Békéscsaba, Jamina
Kínálati ár: 22 900 000 Ft
Kalkulált ár: 63 435 Є
269 412 Ft/m2
Eladó sorház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
627 007 Ft/m2
Eladó sorház saját udvarral és garázzsal
Békéscsaba, Lencsési lakótelep
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
627 007 Ft/m2