Eladó ingatlanok Békéscsaba
Találati lista: 182
Eladó Lakás, Békéscsaba 37.900.000 Ft
Békéscsaba, Lencsési
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
758 000 Ft/m2
Jó állapotú családi ház garázzsal, beépíthető tetőtérrel
Békéscsaba
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
582 407 Ft/m2
Felújított családi ház Békéscsaba belvárosában
Békéscsaba
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 69 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є74 900 000 Ft
423 636 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
374 375 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba, Gyöngyösi utca 104
Békéscsaba, Gyöngyösi utca 104
Kínálati ár: 26 000 000 Ft
Kalkulált ár: 72 022 Є
242 991 Ft/m2
Új építésű családi ház Békéscsaba belvárosában
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 104 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 104 800 000 Ft
Korábbi ár: 100 800 000 Ft
Kalkulált ár: 290 305 Є100 800 000 Ft
689 474 Ft/m2
Eladó Társasház Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
408 333 Ft/m2
Eladó ikerház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 61 700 000 Ft
Kalkulált ár: 170 914 Є
485 827 Ft/m2
Eladó Ház, Békéscsaba 39.900.000 Ft
Békéscsaba, 6. kerület
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
254 140 Ft/m2
Értékálló otthon presztízsértékű környezetben, Békéscsaba egyik legszebb utcájában
Békéscsaba
Kínálati ár: 75 500 000 Ft
Kalkulált ár: 209 141 Є
264 912 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 164 820 Є
383 871 Ft/m2
Eladó Családi ház, Békéscsaba, Lencsési lakótelep, 55nm, 28300000 Ft
Békéscsaba, Lencsési lakótelep
Kínálati ár: 28 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 300 000 Ft
Korábbi ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 393 Є29 900 000 Ft
514 545 Ft/m2
Teljesen felújított, két szintes családi ház Békéscsaba belvárosában – költözésre készen!
Békéscsaba
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
613 333 Ft/m2
Eladó családi ház, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
499 375 Ft/m2
Eladó újépítésű lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros, Vécsey utca
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 000 000 Ft
Korábbi ár: 81 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є81 990 000 Ft
735 294 Ft/m2
Eladó újépítésű lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 488 Є
912 899 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 48 990 000 Ft
Kalkulált ár: 135 706 Є
803 115 Ft/m2
Eladó lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros, Vécsey utca
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 396 Є
792 931 Ft/m2
Eladó lakás Békéscsabán!
Békéscsaba, Belváros
Kínálati ár: 43 990 000 Ft
Kalkulált ár: 121 856 Є
799 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 147 Є
803 922 Ft/m2