Eladó lakás Békés megye
Találati lista: 281
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є23 000 000 Ft
381 356 Ft/m2
Fiatalos tetőtéri lakás Békéscsaba belvárosában
Békéscsaba
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
545 283 Ft/m2
Eladó Lakás, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є23 000 000 Ft
381 356 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba 37.900.000 Ft
Békéscsaba, Lencsési
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
758 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 57 895 Є
348 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 190 385 Ft/m2
Zöldövezeti nyugalom a Körös mellett – költözhető, barátságos otthon Békés szívében!
Békés
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 500 000 Ft
Korábbi ár: 22 600 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є22 600 000 Ft
383 929 Ft/m2
Eladó Lakás, Orosháza
Orosháza
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є23 000 000 Ft
381 356 Ft/m2
Eladó panellakás, Békés
Békés
Kínálati ár: 13 500 000 Ft
Kalkulált ár: 37 396 Є
245 455 Ft/m2
Két szobás lakás Gyulán
Gyula
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є31 900 000 Ft
575 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 52nm, 19500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
375 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Szeghalom
Szeghalom
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
362 500 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Szeghalom
Szeghalom
Kínálati ár: 16 950 000 Ft
Kalkulált ár: 46 953 Є
394 186 Ft/m2
1.emeleti tégla lakás Orosháza szívében
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 493 Є
493 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 57 895 Є
348 333 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Szeghalom
Szeghalom
Kínálati ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 157 895 Є
695 122 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 44 294 Є
117 574 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az