Eladó lakás Békés megye
Találati lista: 281
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 424 Є
159 677 Ft/m2
Orosházán a belvárosban 3 szobás panelt kínálok.
Orosháza
Kínálati ár: 22 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 22 500 000 Ft
Korábbi ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 62 327 Є23 000 000 Ft
375 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
260 000 Ft/m2
Békéscsaba szivében társasházi lakás saját udvarral
Békéscsaba
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
525 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
575 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Gyula, Újváros, 59nm, 30090000 Ft
Gyula, Újváros
Kínálati ár: 30 090 000 Ft
Kalkulált ár: 83 352 Є
510 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 15 990 000 Ft
Kalkulált ár: 44 294 Є
117 574 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
305 102 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
260 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 30 090 000 Ft
Kalkulált ár: 83 352 Є
510 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Békéscsaba
Békéscsaba
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
352 518 Ft/m2
Költözhető magas földszinti lakás Békésen
Békés
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
434 545 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Orosháza, Belváros, 60nm, 16500000 Ft
Orosháza, Belváros
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 500 000 Ft
Korábbi ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 706 Є17 500 000 Ft
275 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Körösladány
Körösladány
Kínálati ár: 13 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 504 Є
159 770 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 925 Є
55 556 Ft/m2
3 szobás, erkélyes lakás eladó BÉKÉS Belvárosában
Békés, Belváros
Kínálati ár: 23 900 000 Ft
Kalkulált ár: 66 205 Є
265 556 Ft/m2
Eladó Lakás, Mezőhegyes
Mezőhegyes
Kínálati ár: 2 500 000 Ft
Kalkulált ár: 6 925 Є
55 556 Ft/m2