Eladó ház- házrész Balatonalmádi
Találati lista: 61
Eladó családi ház, Balatonalmádi, Balaton utca
Balatonalmádi, Balaton utca
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
640 553 Ft/m2
Örök panorámás, strandközeli, 3 szintes családi ház Balatonalmádi központjában!
Balatonalmádi
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 523 546 Є
653 979 Ft/m2
Kétszintes családi ház Balatonalmádi központjában
Balatonalmádi
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Kalkulált ár: 404 432 Є
1 006 897 Ft/m2
Eladó ház, Balatonalmádi
Balatonalmádi
Kínálati ár: 229 900 000 Ft
Kalkulált ár: 636 842 Є
851 481 Ft/m2
Eladó ház, Balatonalmádi
Balatonalmádi
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
991 667 Ft/m2
Balatobalmádi központjában többgenerációs családiház
Balatonalmádi, Városközpont
Kínálati ár: 310 000 000 Ft
Kalkulált ár: 858 726 Є
620 000 Ft/m2
Eladó Ház, Balatonalmádi 99.900.000 Ft
Balatonalmádi
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є109 000 000 Ft
540 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Balatonalmádi
Balatonalmádi
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
1 066 000 Ft/m2
Eladó Ház, Balatonalmádi 159.000.000 Ft
Balatonalmádi
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
648 980 Ft/m2
Eladó panorámás ingatlan Balatonalmádiban, a Vöröshegyen!
Balatonalmádi
Kínálati ár: 114 000 000 Ft
Kalkulált ár: 315 789 Є
897 638 Ft/m2
Eladó Ház, Balatonalmádi 170.000.000 Ft
Balatonalmádi
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є
472 222 Ft/m2
Balatonalmádiban nagy családoknak vagy befektetésre alkalmas örökpanorámás családi ház eladó
Balatonalmádi
Kínálati ár: 138 000 000 Ft
Kalkulált ár: 382 271 Є
690 000 Ft/m2
Eladó Ház, Balatonalmádi 90.000.000 Ft
Balatonalmádi
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є84 900 000 Ft
652 174 Ft/m2
Balatonalmádi Városközpontjában felújított befektetésre is alkalmas sorházi lakás eladó
Balatonalmádi, Városközpont
Kínálati ár: 84 000 000 Ft
Kalkulált ár: 232 687 Є
1 050 000 Ft/m2
Eladó Ház, Balatonalmádi 89.900.000 Ft
Balatonalmádi
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
615 753 Ft/m2
Eladó ház, Balatonalmádi
Balatonalmádi, Balatonalmádi
Kínálati ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 828 255 Є
1 245 833 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ház, Balatonalmádi
Balatonalmádi, Balatonalmádi
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
778 571 Ft/m2
Eladó Családi ház, Balatonalmádi, Budatava, 240nm, 303000000 Ft
Balatonalmádi, Budatava
Kínálati ár: 303 000 000 Ft
Kalkulált ár: 839 335 Є
1 262 500 Ft/m2
PANORÁMÁS CSALÁDI HÁZ BALATONALMÁDIBAN
Balatonalmádi
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 692 521 Є
961 538 Ft/m2
Eladó családi ház, Balatonalmádi, Balatonalmádi
Balatonalmádi, Balatonalmádi
Kínálati ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 914 127 Є
1 325 301 Ft/m2