Eladó téglalakás Zala megye
Találati lista: 668
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Kínálati ár: 78 970 000 Ft
Kalkulált ár: 218 753 Є
1 716 739 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 77 480 000 Ft
Kalkulált ár: 214 626 Є
1 684 348 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Kínálati ár: 96 850 000 Ft
Kalkulált ár: 268 283 Є
1 793 519 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 65 560 000 Ft
Kalkulált ár: 181 607 Є
1 725 263 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 80 850 000 Ft
Kalkulált ár: 223 961 Є
2 127 632 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Kínálati ár: 110 550 000 Ft
Kalkulált ár: 306 233 Є
2 125 962 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Hévíz, Belváros, Nagyparkoló tér
Kínálati ár: 89 100 000 Ft
Kalkulált ár: 246 814 Є
1 936 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 75 990 000 Ft
Kalkulált ár: 210 499 Є
1 651 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Hévíz, Belváros, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 77 480 000 Ft
Kalkulált ár: 214 626 Є
1 684 348 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Észak-Keleti Városrész
Nagykanizsa, Észak-Keleti Városrész
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
864 179 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Katonarét
Nagykanizsa, Katonarét
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 57 895 Є
720 690 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Keszthely, Schwarz-lakótelep, Schwarz Dávid utca, 56nm, 44900000 Ft
Keszthely, Schwarz-lakótelep, Schwarz Dávid utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hévíz, Gyógytó környéke, Kölcsey Ferenc utca, 51nm, 88000000 Ft
Hévíz, Gyógytó környéke, Kölcsey Ferenc utca
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
1 725 490 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
564 935 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
805 085 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 28 800 000 Ft
Kalkulált ár: 79 778 Є
612 766 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
743 636 Ft/m2
Felújított téglalakás déli tájolással - parkolással, klímával, extrákkal!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
500 000 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
743 636 Ft/m2