Eladó téglalakás Zala megye
Találati lista: 669
Kiváló ár-érték arányú új lakás Hévízen – modern, gazdaságos megoldás
Hévíz, Belváros
Kínálati ár: 87 927 000 Ft
Kalkulált ár: 243 565 Є
1 953 933 Ft/m2
Nagy teraszos prémium lakás Hévízen – ahol a tér valóban számít
Hévíz, Belváros
Kínálati ár: 122 216 550 Ft
Kalkulált ár: 338 550 Є
2 263 269 Ft/m2
Tágas, 2 szobás új lakás Hévízen – ideális otthon vagy befektetés
Hévíz, Belváros
Kínálati ár: 122 867 400 Ft
Kalkulált ár: 340 353 Є
2 275 322 Ft/m2
Erdőre néző lakás Hévízen – nyugalom és természet egy helyen
Hévíz, Belváros
Kínálati ár: 87 927 000 Ft
Kalkulált ár: 243 565 Є
1 831 813 Ft/m2
Prémium lakás nagy terasszal Hévízen – panoráma és exkluzív környezet
Hévíz, Belváros
Kínálati ár: 139 698 405 Ft
Kalkulált ár: 386 976 Є
2 587 008 Ft/m2
63 nm-es újszerű lakás Kehidakustányban teljes berendezéssel
Kehidakustány
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 194 Є49 000 000 Ft
746 032 Ft/m2
Nagykanizsa/ Földszinti lakás
Nagykanizsa
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
848 214 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
564 935 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Zalaegerszeg, Belváros, Belváros frekventált, kedvelt utcájában
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros frekventált, kedvelt utcájában, Belváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 235 Є
558 676 Ft/m2
Eladó téglalakás, Zalaegerszeg, Landorhegy, Csendes utcája
Zalaegerszeg, Landorhegy, Csendes utcája, Landorhegy
Kínálati ár: 46 600 000 Ft
Kalkulált ár: 129 086 Є
832 143 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.