Eladó panellakások Zala megyében
Találati lista: 43
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 167 Є
664 706 Ft/m2
Belvárosi lakás dupla terasszal és hosszútávű bérlettel eladó!
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 111 083 Є
714 107 Ft/m2
Eladó panellakás, Zalaegerszeg, Kertváros
Zalaegerszeg, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 444 Є
nincs megadva
Igényesen felújított 2 erkélyes 63 nm-es lakás alacsony rezsivel Landorhegyen
Zalaegerszeg, Landorhegy, Landorhegy
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 000 Є
714 286 Ft/m2
Eladó panellakás, Zalaegerszeg, Erdész utca
Zalaegerszeg, Erdész utca
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 556 Є
716 981 Ft/m2
Eladó lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg, Belváros, Tüttőssy Ferenc utca, Belváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 667 Є
622 642 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 056 Є
564 151 Ft/m2
Eladó Lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 944 Є
745 000 Ft/m2
Mindennapi naplemente a hatodikról – kiváló elosztású lakás Nagykanizsán.
Nagykanizsa, Keleti
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 69 167 Є
607 317 Ft/m2
Eladó Lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 206 944 Є
745 000 Ft/m2
Eladó lakás, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 667 Є
622 642 Ft/m2
Eladó panellakás, Zalaegerszeg, Belváros
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 37 900 000 Ft
Korábbi ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 105 278 Є41 900 000 Ft
758 000 Ft/m2
Belvárosi design lakás Zalaegerszegen - 4 szoba - 62 nm
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 833 Є
933 871 Ft/m2
Zalaegerszegen Vizslaparki úton 62 nm-es, 2 szobás, felújítandó lakás eladó
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 833 Є
556 452 Ft/m2
Felújított lakás Zalaegerszegen eladó
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 833 Є
933 871 Ft/m2
ÚJONNAN FELÚJÍTOTT, BÚTOROZOTT TETŐTÉRI LAKÁS ELADÓ ZALAEGERSZEGEN
Zalaegerszeg, Ola, Ola
Kínálati ár: 35 990 000 Ft
Kalkulált ár: 99 972 Є
1 058 529 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó erkélyes lakás Nagykanizsa keleti városrészében!
Nagykanizsa, Keleti városrész
Kínálati ár: 21 970 000 Ft
Jelenlegi ár: 21 970 000 Ft
Korábbi ár: 22 970 000 Ft
Kalkulált ár: 61 028 Є22 970 000 Ft
646 176 Ft/m2
Azonnal költözhető lakás, jó helyen
Hévíz
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 109 524 Ft/m2
Eladó panellakás, Nagykanizsa
Nagykanizsa
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 000 000 Ft
Korábbi ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 778 Є29 000 000 Ft
459 016 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 34 990 000 Ft
Kalkulált ár: 97 194 Є
647 963 Ft/m2