Eladó lakás Zala megye
Találati lista: 617
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Zalaegerszeg, Belváros, 2 szoba, erkély, belváros,.2.emelet
Zalaegerszeg, Belváros, 2 szoba, erkély, belváros,.2.emelet, Belváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 400 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 400 000 Ft
550 847 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Zalaegerszeg, Landorhegy, 3 szoba, 2. emelet
Zalaegerszeg, Landorhegy, 3 szoba, 2. emelet, Landorhegy
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є
676 471 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Zalaegerszeg, Belváros, Belváros frekventált, kedvelt utcájában
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros frekventált, kedvelt utcájában, Belváros
Kínálati ár: 37 990 000 Ft
Kalkulált ár: 105 235 Є
558 676 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Zalaegerszeg, Landorhegy, Csendes utcája
Zalaegerszeg, Landorhegy, Csendes utcája, Landorhegy
Kínálati ár: 46 600 000 Ft
Kalkulált ár: 129 086 Є
832 143 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Nagykanizsa, Belváros, Lakóparki lakás Nagykanizsán
Nagykanizsa, Belváros, Lakóparki lakás Nagykanizsán
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
883 607 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Kalkulált ár: 93 906 Є
664 706 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 25 800 000 Ft
Kalkulált ár: 71 468 Є
614 286 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
619 403 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Észak-Keleti Városrész
Nagykanizsa, Észak-Keleti Városrész
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
864 179 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
620 370 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Katonarét
Nagykanizsa, Katonarét
Kínálati ár: 20 900 000 Ft
Kalkulált ár: 57 895 Є
720 690 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Keszthely, Schwarz-lakótelep, Schwarz Dávid utca, 56nm, 44900000 Ft
Keszthely, Schwarz-lakótelep, Schwarz Dávid utca
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
801 786 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
564 935 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Belváros
Nagykanizsa, Belváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
805 085 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 28 800 000 Ft
Kalkulált ár: 79 778 Є
612 766 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
743 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Felújított téglalakás déli tájolással - parkolással, klímával, extrákkal!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є
762 745 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
500 000 Ft/m2
Eladó lakás Nagykanizsa, Keleti Városrész
Nagykanizsa, Keleti Városrész
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
743 636 Ft/m2
Eladó téglalakás, Hévíz
Hévíz
Kínálati ár: 72 600 000 Ft
Kalkulált ár: 201 108 Є
1 116 923 Ft/m2