Eladó ingatlanok Zala megye
Találati lista: 2169
Eladó Lakás, Nagykanizsa 43.500.000 Ft
Nagykanizsa
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
564 935 Ft/m2
Eladó Lakás, Zalaegerszeg 46.500.000 Ft
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 128 809 Є
567 073 Ft/m2
Eladó Ház, Zalaegerszeg 136.000.000 Ft
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 136 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 000 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 376 731 Є139 900 000 Ft
755 556 Ft/m2
Platán soron, felújított cirkós lakás!
Nagykanizsa, Keleti városrész
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 055 Є
688 095 Ft/m2
Panoráma, csend és szabadság – Nagykanizsa-Látóhegyen
Nagykanizsa
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 274 Є
26 703 Ft/m2
Nagykanizsán eladó a Sétakerthez közel egy 85m2-es nagyon jó adottságokkal rendelkező lakás
Nagykanizsa
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
704 706 Ft/m2
Nagykanizsától 6 km-re Nagyrécse csendes utcájában eladó egy gondosan karbantartott családi ház
Nagyrécse
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є69 900 000 Ft
381 765 Ft/m2
Eladó Keszthelyen Családi ház
Keszthely
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є
1 214 143 Ft/m2
Eladó Családi ház, Keszthely, Északi városrész, 70nm, 55000000 Ft
Keszthely, Északi városrész
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
785 714 Ft/m2
Eladó Sorház, Keszthely, Nyugati városrész, Sági János utca, 114nm, 95000000 Ft
Keszthely, Nyugati városrész, Sági János utca
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
833 333 Ft/m2
Eladó lakás Zalaegerszeg, Belváros
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
933 871 Ft/m2
Eladó családi ház Murakeresztúron!
Murakeresztúr
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 557 Є
217 172 Ft/m2
Eladó ház, Nemesszentandrás
Nemesszentandrás, Petőfi utca
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
126 054 Ft/m2
Két generációnak is ideális, luxus tágasság Nagykanizsa északi zöldövezetében!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
668 504 Ft/m2
Belvárosi design lakás Zalaegerszegen - 4 szoba - 62 nm
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
933 871 Ft/m2
Eladó családi ház, Zalakaros
Zalakaros
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 412 742 Є
993 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Zala megyében csendes faluban egy 91 nm-es, 3 szobás TÉGLA ház 1897 nm-es telekkel
Pakod
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
218 681 Ft/m2
Felújítandó, nyugati fekvésű lakás eladó Nagykanizsa kedvelt Attila utcájában!
Nagykanizsa
Kínálati ár: 23 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 23 100 000 Ft
Korábbi ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 63 989 Є23 500 000 Ft
550 000 Ft/m2
Teljes körűen felújított, azonnal költözhető családi házak eladók a Göcsej szívében, Barlahidán!
Barlahida
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
514 433 Ft/m2
Eladó egyedi elrendezésű, 280 nm-es családi ház Páterdombon
Zalaegerszeg, Páterdomb, Páterdomb
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
428 571 Ft/m2