Eladó föld, kert, tanya Zala megye
Találati lista: 170
Alsópáhokon szántóföld eladó!
Alsópáhok
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 14 006 Є
3 849 Ft/m2
Hévízen szántóföld eladó!
Hévíz
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 184 874 Є
7 979 Ft/m2
Hévízen szántóföld eladó!
Hévíz
Kínálati ár: 40 000 000 Ft
Kalkulált ár: 112 045 Є
8 128 Ft/m2
Lido Home Keszthely Külterületi Erdő
Keszthely
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 28 011 Є
643 Ft/m2
Keszthely Kertváros Erdő Eladó
Keszthely
Kínálati ár: 3 850 000 Ft
Kalkulált ár: 10 784 Є
2 567 Ft/m2
Eladó erdő ZALASZENTGRÓT-ARANYODI részén.
Zalaszentgrót
Kínálati ár: 950 000 Ft
Kalkulált ár: 2 661 Є
2 079 Ft/m2
Zalacsányban zártkerti telek eladó
Zalacsány
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 403 Є
1 729 Ft/m2
Felsőpáhoki külterület eladó
Felsőpáhok
Kínálati ár: 1 500 000 Ft
Kalkulált ár: 4 202 Є
431 Ft/m2
Eladó Hévízi 7217 nm-es szántó
Hévíz
Kínálati ár: 12 600 000 Ft
Kalkulált ár: 35 294 Є
1 746 Ft/m2
Eladó egy hévízi, 5285 nm-es szántó.
Hévíz
Kínálati ár: 8 400 000 Ft
Kalkulált ár: 23 529 Є
1 589 Ft/m2
Rezin külterületi szántó
Rezi
Kínálati ár: 2 400 000 Ft
Kalkulált ár: 6 723 Є
766 Ft/m2
Zalaszántói zártkerti telek, gazdálkodásra ezt szerezze meg!
Zalaszántó
Kínálati ár: 7 500 000 Ft
Kalkulált ár: 21 008 Є
2 055 Ft/m2
Zalaszántó
Kínálati ár: 2 300 000 Ft
Kalkulált ár: 6 443 Є
2 025 Ft/m2
Zártkerti telek eladó
Nagykanizsa
Kínálati ár: 3 990 000 Ft
Kalkulált ár: 11 176 Є
1 715 Ft/m2
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Teskánd, Teskánd
Teskánd, Teskánd
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 801 Є
3 021 Ft/m2
Hévíz egregyi részén mezőgazdasági terület eladó!
Hévíz
Kínálati ár: 11 500 000 Ft
Kalkulált ár: 32 213 Є
1 923 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Hévízen mezőgazdasági terület eladó!
Hévíz
Kínálati ár: 4 500 000 Ft
Kalkulált ár: 12 605 Є
2 792 Ft/m2
Rezi és Cserszegtomaj határán hangulatos utcában telek eladó!
Rezi
Kínálati ár: 6 000 000 Ft
Kalkulált ár: 16 807 Є
10 000 Ft/m2
Eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan, Orosztony, Orosztony
Orosztony, Orosztony
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 190 476 Є
680 Ft/m2
Karmacson zártkert eladó!
Karmacs
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 403 Є
1 021 Ft/m2