Eladó téglalakások Vácon
Találati lista: 126
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
947 368 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Vác,Sződligethez közeli részén.
Vác, Vác,Sződligethez közeli részén.
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
1 020 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 080 645 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Belváros, Belváros szélén
Vác, Belváros, Belváros szélén
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 243 490 Є
1 292 647 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Belvárosi
Vác, Belvárosi
Kínálati ár: 118 300 000 Ft
Kalkulált ár: 327 701 Є
1 300 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є139 000 000 Ft
1 584 146 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Kisvác, 32nm, 35000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
1 093 750 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 173nm, 175000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 484 765 Є
1 011 561 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 51nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 174 510 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
998 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Felső Törökhegy út 110
Vác, Felső Törökhegy út 110
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Burgundia, Budapesti főút, 53nm, 68000000 Ft
Vác, Burgundia, Budapesti főút
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є69 500 000 Ft
1 283 019 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác
Vác
Kínálati ár: 104 490 500 Ft
Jelenlegi ár: 104 490 500 Ft
Korábbi ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 289 447 Є109 990 000 Ft
976 547 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 75 040 500 Ft
Jelenlegi ár: 75 040 500 Ft
Korábbi ár: 78 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 868 Є78 990 000 Ft
1 154 469 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 88 745 300 Ft
Jelenlegi ár: 88 745 300 Ft
Korábbi ár: 91 490 000 Ft
Kalkulált ár: 245 832 Є91 490 000 Ft
1 365 312 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 89 715 300 Ft
Jelenlegi ár: 89 715 300 Ft
Korábbi ár: 92 490 000 Ft
Kalkulált ár: 248 519 Є92 490 000 Ft
1 380 235 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 106 390 500 Ft
Jelenlegi ár: 106 390 500 Ft
Korábbi ár: 111 990 000 Ft
Kalkulált ár: 294 711 Є111 990 000 Ft