Eladó lakások Vácon
Találati lista: 100
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Vác, Hattyú utca, 81 m²-es, társasházi lakás, 2+1 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Hattyú utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
801 235 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
947 368 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Vác,Sződligethez közeli részén.
Vác, Vác,Sződligethez közeli részén.
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 141 274 Є
1 020 000 Ft/m2
kiemelt
Vác, Vám utca, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújított / újszerű állapotú
Vác, Vám utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є62 000 000 Ft
1 151 923 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár, Deákvár
Vác, Deákvár, Deákvár
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 080 645 Ft/m2
Vác, Kötő utca, 53 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, felújítandó állapotú
Vác, Kötő utca
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є
1 000 000 Ft/m2
Vác, Kötő utca, 53 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás, átlagos állapotú
Vác, Kötő utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 130 189 Ft/m2
Vác, Dr. Csányi László körút, 53 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Vác, Dr. Csányi László körút
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
941 509 Ft/m2
Eladó hangulatos, erkélyes lakás Vác–Deákváron, parkra néző kilátással!
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
975 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Alsóváros, 55nm, 54900000 Ft
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є55 900 000 Ft
998 182 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Kisvác, 32nm, 35000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
1 093 750 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 51nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 174 510 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
998 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Felső Törökhegy út 110
Vác, Felső Törökhegy út 110
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Burgundia, Budapesti főút, 53nm, 68000000 Ft
Vác, Burgundia, Budapesti főút
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є69 500 000 Ft
1 283 019 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 83 590 500 Ft
Jelenlegi ár: 83 590 500 Ft
Korábbi ár: 87 990 000 Ft
Kalkulált ár: 231 553 Є87 990 000 Ft
1 044 881 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 75 040 500 Ft
Jelenlegi ár: 75 040 500 Ft
Korábbi ár: 78 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 868 Є78 990 000 Ft
1 154 469 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 88 745 300 Ft
Jelenlegi ár: 88 745 300 Ft
Korábbi ár: 91 490 000 Ft
Kalkulált ár: 245 832 Є91 490 000 Ft
1 365 312 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 89 715 300 Ft
Jelenlegi ár: 89 715 300 Ft
Korábbi ár: 92 490 000 Ft
Kalkulált ár: 248 519 Є92 490 000 Ft
1 380 235 Ft/m2