Eladó ingatlanok Vác
Találati lista: 316
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 266 389 Є
1 141 667 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Vác, Belváros, 58nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є62 900 000 Ft
1 032 759 Ft/m2
Eladó Telek, Vác
Vác
Kínálati ár: 2 451 675 663 Ft
Jelenlegi ár: 2 451 675 663 Ft
Korábbi ár: 2 463 334 171 Ft
Kalkulált ár: 6 810 210 Є2 463 334 171 Ft
14 830 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Körtvélyes, 2800nm, 37000000 Ft
Vác, Körtvélyes
Kínálati ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 102 778 Є
13 214 Ft/m2
Eladó 86 m2 sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 045 349 Ft/m2
Eladó Panellakás, Vác, Alsóváros, 55nm, 54900000 Ft
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 500 Є55 900 000 Ft
998 182 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Nyulas, 838nm, 19500000 Ft
Vác, Nyulas
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 167 Є
23 270 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác
Vác
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є150 000 000 Ft
304 746 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Deákvár
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 129 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є139 000 000 Ft
1 584 146 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Kisvác, 32nm, 35000000 Ft
Vác, Kisvác
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 222 Є
1 093 750 Ft/m2
Eladó Építési telek, Vác, Külterület, 5313nm, 59900000 Ft
Vác, Külterület
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
11 274 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác, Ösvény utca
Vác, Ösvény utca
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є
1 150 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 173nm, 175000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 486 111 Є
1 011 561 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kertváros, Kertvárosi sor, 110nm, 79900000 Ft
Vác, Kertváros, Kertvárosi sor
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 944 Є
726 364 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Belváros, 51nm, 59900000 Ft
Vác, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 174 510 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Václiget, 50nm, 49900000 Ft
Vác, Václiget
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
998 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
4685: Vác modern, új építésű ingatlanokkal övezett lakóparkjában sorházi lakások eladók!!
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 270 833 Є
1 059 783 Ft/m2
Eladó téglalakás, Vác, Felső Törökhegy út 110
Vác, Felső Törökhegy út 110
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó Egyéb ipari ingatlan, Vác
Vác
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Kalkulált ár: 458 056 Є
881 818 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Burgundia, Budapesti főút, 53nm, 68000000 Ft
Vác, Burgundia, Budapesti főút
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 188 889 Є69 500 000 Ft
1 283 019 Ft/m2