Eladó ház- házrész Vác
Találati lista: 86
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 040 625 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 249 Є
1 039 726 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 019 792 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 98 900 000 Ft
Kalkulált ár: 273 961 Є
1 177 381 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 141 667 Ft/m2
Eladó 86 m2 sorház, Vác
Vác
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 045 349 Ft/m2
Eladó családi ház, Vác, Ösvény utca
Vác, Ösvény utca
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 318 560 Є99 990 000 Ft
1 150 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Kertváros, Kertvárosi sor, 110nm, 79900000 Ft
Vác, Kertváros, Kertvárosi sor
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
726 364 Ft/m2
4685: Vác modern, új építésű ingatlanokkal övezett lakóparkjában sorházi lakások eladók!!
Vác
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Kalkulált ár: 270 083 Є
1 059 783 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Deákvár, 213nm, 240000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Kalkulált ár: 664 820 Є
1 126 761 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Lajos telep, 130nm, 127900000 Ft
Vác, Lajos telep
Kínálati ár: 127 900 000 Ft
Kalkulált ár: 354 294 Є
983 846 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 022 619 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 95 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 651 Є
1 141 667 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Kalkulált ár: 254 571 Є
1 094 048 Ft/m2
Eladó Családi ház, Vác, Deákvár, 117nm, 119500000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 119 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 119 500 000 Ft
Korábbi ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 025 Є125 000 000 Ft
1 021 368 Ft/m2
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
1 040 625 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó sorház, Vác, Alsóváros
Vác, Alsóváros
Kínálati ár: 97 900 000 Ft
Kalkulált ár: 271 191 Є
1 019 792 Ft/m2
Eladó Ikerház, Vác, Deákvár, 160nm, 174900000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 174 900 000 Ft
Kalkulált ár: 484 488 Є
1 093 125 Ft/m2
Eladó 110 m2 családi ház, Vác
Vác
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
772 727 Ft/m2
Vácon családi ház a tavak közelében!
Vác
Kínálati ár: 38 890 000 Ft
Kalkulált ár: 107 729 Є
864 222 Ft/m2