Eladó ingatlanok Újrónafő
Találati lista: 6
Eladó építési telek, Újrónafő
Újrónafő
Kínálati ár: 38 000 Є
Kalkulált ár: 13 680 000 Ft
36 €/m2
Eladó családi ház, Újrónafő
Újrónafő
Kínálati ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 222 194 Є
707 876 Ft/m2
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Családi ház, Újrónafő, 80nm, 66900000 Ft
Újrónafő
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 833 Є
836 250 Ft/m2
Eladó építési telek, Újrónafő
Újrónafő
Kínálati ár: 58 000 Є
Kalkulált ár: 20 880 000 Ft
55 €/m2
Eladó telek, Újrónafő
Újrónafő
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 889 Є
7 852 Ft/m2
Eladó ház, Újrónafő
Újrónafő
Kínálati ár: 45 990 000 Ft
Kalkulált ár: 127 750 Є
589 615 Ft/m2