üzlet Tatabánya
Találati lista: 17
Eladó üzlethelyiség Tatabánya–Újvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
785 714 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Kiadó üzlethelyiség a kórház bejáratánál
Tatabánya, Bánhidai lakótelep
Kínálati ár: 899 000 Ft
Jelenlegi ár: 899 000 Ft
Korábbi ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 490 Є1 000 000 Ft
6 421 Ft/m2
Többfunkciós üzlethelyiség a Gál lakótelepen!
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
504 040 Ft/m2
Eladó üzlet, Tatabánya, Óváros
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
266 000 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, Kertváros, 21nm, 80000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 80 000 Ft
Kalkulált ár: 222 Є
3 810 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, Nincs megadva, Búzavirág utca, 360nm, 584820 Ft
Tatabánya, Nincs megadva, Búzavirág utca
Kínálati ár: 584 820 Ft
Kalkulált ár: 1 620 Є
1 625 Ft/m2
Eladó Üzlet, Tatabánya, Dózsakert, 79nm, 79000000 Ft
Tatabánya, Dózsakert
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó bejáratott üzlethelyiségek + Kft tulajdonjog – kivételes befektetési lehetőség!
Tatabánya, Újváros, Györi utca
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 512 Є
635 593 Ft/m2
Eladó Üzlet, Tatabánya, 58nm, 19900000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
343 103 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, 20nm, 60000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 60 000 Ft
Kalkulált ár: 166 Є
3 000 Ft/m2
Eladó üzlethelyiségek Tatabányán, a Jászai Mari Színház szomszédságában
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 471 Є
687 500 Ft/m2
Eladó üzlethelyiség Tatabányán, a Jászai Mari Színház szomszédságában
Tatabánya, Óváros
Kínálati ár: 22 000 000 Ft
Kalkulált ár: 60 942 Є
687 500 Ft/m2
Eladó üzlethelyiség-Tatabánya Óváros
Tatabánya
Kínálati ár: 16 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 16 900 000 Ft
Korábbi ár: 17 900 000 Ft
Kalkulált ár: 46 814 Є17 900 000 Ft
318 868 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
ELADÓ üzlethelyiség a KONZUM emeletén!
Tatabánya
Kínálati ár: 6 650 000 Ft
Kalkulált ár: 18 421 Є
350 000 Ft/m2
ELADÓ üzlethelyiség a KONZUM emeletén !
Tatabánya
Kínálati ár: 5 600 000 Ft
Kalkulált ár: 15 512 Є
350 000 Ft/m2
ELADÓ 43 nm-es üzlethelyiség a Konzum emeletén !
Tatabánya
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 241 Є
279 070 Ft/m2
Kiadó Üzlet, Tatabánya, 14nm, 150000 Ft
Tatabánya
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 416 Є
10 714 Ft/m2