Eladó ingatlanok Szolnok
Találati lista: 287
Eladó családi ház, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є
578 986 Ft/m2
Felújított belvárosi családi ház eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
534 328 Ft/m2
Eladó Ház, Szolnok
Szolnok, Pletykafalu, Pletykafalu
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є
297 297 Ft/m2
Eladó családi ház, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 092 105 Ft/m2
Szolnokon eladó téglalakás
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 24 900 000 Ft
Korábbi ár: 25 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є25 500 000 Ft
461 111 Ft/m2
Szolnok belvárosi, 86 nm-es, 4 szobás családi ház várja új lakóit
Szolnok
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
755 814 Ft/m2
Eladó családi ház, Szolnok
Szolnok, Czakókert
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
618 966 Ft/m2
Eladó Szolnok Belvárosában egy felújított 90 nm-s családi ház
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
722 222 Ft/m2
Belvárosi garzon lakás eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 68 975 Є
830 000 Ft/m2
Eladó Ház, Szolnok 109.000.000 Ft
Szolnok
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
832 061 Ft/m2
Szolnokon a Thököly úton 2 szobás családi ház 3 db garázzsal eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 121 607 Є
696 825 Ft/m2
Szolnokon a József A. úton felújított 3+1 szobás lakás eladó!
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
608 974 Ft/m2
Eladó sorház, Szolnok, Gulácsy Lajos utca 7
Szolnok, Gulácsy Lajos utca 7, Szandaszőlős
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
722 989 Ft/m2
Eladó Ház, Szolnok 129.900.000 Ft
Szolnok
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
866 000 Ft/m2
Szolnokon a Tallinn városrész Bimbó utcájában 1+félszobás lakás eladó!
Szolnok, Tallinn városrész, Tallinn városrész
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
773 810 Ft/m2
Szolnok Alcsiszigeten szigetelt faházas nyaraló eladó 800 m2-es telken
Szolnok, Üdülőterület, Üdülőterület
Kínálati ár: 29 500 000 Ft
Kalkulált ár: 81 717 Є
53 636 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Ipari tevékenységre is alkalmas belvárosi ingatlan
Szolnok
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
650 000 Ft/m2
Szolnok belvárosában a Kossuth Lajos utcában első emeleti lakás eladó
Szolnok, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 52 700 000 Ft
Kalkulált ár: 145 983 Є
605 747 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
577 193 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szolnok
Szolnok, Belváros
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 017 Є
975 000 Ft/m2