Ingatlanok Székesfehérvár
Találati lista: 1121
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 185 833 Є
1 238 889 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
833 333 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 128 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 128 700 000 Ft
Korábbi ár: 134 800 000 Ft
Kalkulált ár: 357 500 Є134 800 000 Ft
881 507 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 49 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 990 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 861 Є51 900 000 Ft
757 424 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 199 990 000 Ft
Kalkulált ár: 555 528 Є
921 613 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy, Öreghegy
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є
482 143 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Öreghegy
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
961 818 Ft/m2
Eladó családi ház, Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 278 Є
663 333 Ft/m2
Eladó polgári társasházi lakás Székesfehérvár belvárosában
Székesfehérvár
Kínálati ár: 64 999 000 Ft
Kalkulált ár: 180 553 Є
878 365 Ft/m2
Eladó építési telek, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 138 889 Є
50 000 Ft/m2
Kiadó egyedi garázs, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Szedreskert és környéke
Kínálati ár: 35 000 Ft
Kalkulált ár: 97 Є
2 333 Ft/m2
Eladó Építési telek, Székesfehérvár, Feketehegy, 5156nm, 16500000 Ft
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 16 500 000 Ft
Kalkulált ár: 45 833 Є
3 200 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Maroshegy
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 000 000 Ft
Korábbi ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є69 000 000 Ft
1 048 387 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
833 333 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 17 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 17 000 000 Ft
Korábbi ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 47 222 Є18 900 000 Ft
680 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Károly János utca
Székesfehérvár, Károly János utca
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 222 Є
1 025 641 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
833 333 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 199 990 000 Ft
Kalkulált ár: 555 528 Є
921 613 Ft/m2
Eladó ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
833 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Horváth I. Lakótelep
Székesfehérvár, Horváth I. Lakótelep
Kínálati ár: 87 653 000 Ft
Kalkulált ár: 243 481 Є
1 623 204 Ft/m2
- Alba Ipari zóna
- Alsóváros
- Belváros és környéke