Kiadó lakás Székesfehérvár
Találati lista: 58
Kiadó exkluzív otthonok Székesfehérvár szívében!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Vörösmarty tér, Belváros és környéke
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 833 Є
4 478 Ft/m2
Kiadó nívós nagypolgári stílusú lakások.
Székesfehérvár, Vörösmarty tér
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 833 Є
5 357 Ft/m2
Kiadó nívós nagypolgári stílusú lakások.
Kínálati ár: 490 000 Ft
Kalkulált ár: 1 361 Є
5 444 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 250 000 Ft
Kalkulált ár: 694 Є
5 952 Ft/m2
Egyedi - tágas - belvárosi téglalakás kiadó!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 215 000 Ft
Jelenlegi ár: 215 000 Ft
Korábbi ár: 240 000 Ft
Kalkulált ár: 597 Є240 000 Ft
3 071 Ft/m2
Kiadó exkluzív otthonok Székesfehérvár szívében!
Kínálati ár: 690 000 Ft
Kalkulált ár: 1 917 Є
5 149 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Deák Ferenc utca, 56nm, 170000 Ft
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Deák Ferenc utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 170 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 Ft
Korábbi ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 472 Є180 000 Ft
3 036 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út, 37nm, 160000 Ft
Székesfehérvár, Prohászka, Prohászka Ottokár út
Kínálati ár: 160 000 Ft
Kalkulált ár: 444 Є
4 324 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Szedreskert és környéke
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 462 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár, Víziváros, Budai út
Székesfehérvár, Víziváros, Budai út, Víziváros
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 396 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
4 000 Ft/m2
Kiadó társasházi lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros
Kínálati ár: 120 000 Ft
Kalkulált ár: 333 Є
6 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 500 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Székesfehérvár, Dr. Koch László utca 12
Székesfehérvár, Dr. Koch László utca 12, Belváros és környéke
Kínálati ár: 190 000 Ft
Kalkulált ár: 528 Є
3 393 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 140 000 Ft
Kalkulált ár: 389 Є
2 800 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 400 000 Ft
Kalkulált ár: 1 111 Є
6 667 Ft/m2
Kiadó lakást keresek Székesfehérváron!
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 417 Є
3 000 Ft/m2
Kiadó panellakás, Székesfehérvár, Beregszászi út 1234
Székesfehérvár, Beregszászi út 1234, Belváros és környéke
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 556 Є
2 500 Ft/m2