Eladó ingatlanok Székesfehérvár
Találati lista: 610
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka
Székesfehérvár, Prohászka
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
768 132 Ft/m2
Eladó ikerház, Székesfehérvár, Harmatosvölgy
Székesfehérvár, Harmatosvölgy
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 329 640 Є
1 122 642 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Tóvárosi Lakónegyed
Székesfehérvár, Tóvárosi Lakónegyed
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
959 615 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
903 774 Ft/m2
Eladó családi ház, Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 83 990 000 Ft
Kalkulált ár: 232 659 Є
358 932 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
980 357 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka
Székesfehérvár, Prohászka
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
961 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Búrtelep - Kórház környéke
Székesfehérvár, Búrtelep - Kórház környéke
Kínálati ár: 71 000 000 Ft
Kalkulált ár: 196 676 Є
1 044 118 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka
Székesfehérvár, Prohászka
Kínálati ár: 58 300 000 Ft
Kalkulált ár: 161 496 Є
1 189 796 Ft/m2
Eladó 128 m2 családi ház, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 276 731 Є
780 469 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros, Víziváros
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
847 170 Ft/m2
Minőségi otthon eladó!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Fecskepart, Rigó utca, 115nm, 139000000 Ft
Székesfehérvár, Fecskepart, Rigó utca
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 385 042 Є
1 208 696 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Maroshegy, Lugosi utca, 80nm, 89000000 Ft
Székesfehérvár, Maroshegy, Lugosi utca, Maroshegy
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 112 500 Ft/m2
Eladó Panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, 49nm, 49900000 Ft
Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, Palotaváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є51 900 000 Ft
1 018 367 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Palotaváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
1 009 434 Ft/m2
Deák Ferenc utcában első emeleti lakás eladó
Székesfehérvár, Lövölde és Kórház környéke, Lövölde és Kórház környéke
Kínálati ár: 52 200 000 Ft
Kalkulált ár: 144 598 Є
900 000 Ft/m2
ELSŐ LAKÁSNAK TÖKÉLETES, BEFEKTETÉSNEK ZSENIÁLIS! NE GONDOLKODJON SOKÁIG,MERT ELVISZIK!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є55 000 000 Ft
1 037 255 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 102 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є102 900 000 Ft
1 284 286 Ft/m2