Eladó téglalakás Szeged
Találati lista: 875
Csinos tégla lakás, autóbeállóval.
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 190 859 Є
1 531 111 Ft/m2
Szeged Lakás Eladó!
Szeged, Alsóváros, , Alsóváros
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 000 000 Ft
Korábbi ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 132 964 Є53 000 000 Ft
1 200 000 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 60 500 000 Ft
Kalkulált ár: 167 590 Є
960 317 Ft/m2
3 szobás panel lakás eladó Szegeden!
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
877 049 Ft/m2
A tavasz hírnöke - tégla lakás -
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 54 990 000 Ft
Kalkulált ár: 152 327 Є
733 200 Ft/m2
Eladó 60nm-s lakás Szeged-Tarjánban!
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 56 499 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 499 000 Ft
Korábbi ár: 58 499 000 Ft
Kalkulált ár: 156 507 Є58 499 000 Ft
941 650 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
1 151 163 Ft/m2
Eladó Lakás, Szeged 43.000.000 Ft
Szeged, Szeged Belváros, Szeged Belváros
Kínálati ár: 43 000 000 Ft
Kalkulált ár: 119 114 Є
430 000 Ft/m2
Felújítandó 95 nm-es lakkás.
Szeged, Rókus, Rókus
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є59 900 000 Ft
598 947 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Jósika utca
Szeged, Jósika utca , Szeged Belváros
Kínálati ár: 75 990 000 Ft
Kalkulált ár: 210 499 Є
678 482 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Szeged Belváros
Kínálati ár: 75 990 000 Ft
Kalkulált ár: 210 499 Є
678 482 Ft/m2
Azzonnal költözhető
Szeged, Tarján, , Tarján
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
998 333 Ft/m2
ELadó 4 szobás lakás
Szeged, Rókus, , Rókus
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 081 667 Ft/m2
Polgári elegancia, modern kényelem – 1 perc az Anna-kúttól
Szeged, Szeged Belváros, Szeged Belváros
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
1 078 417 Ft/m2
Szeged frekventált helyén lakás eladó!
Szeged, Felsőváros, , Felsőváros
Kínálati ár: 52 600 000 Ft
Kalkulált ár: 145 706 Є
992 453 Ft/m2
Eladó lakás, Szeged!
Szeged, Szeged Belváros, , Szeged Belváros
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 143 767 Є
1 402 703 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó belvárosi lakás
Szeged, Szeged Belváros, , Szeged Belváros
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Kalkulált ár: 263 158 Є
1 158 537 Ft/m2
Eladó lakás Szegeden
Szeged, Alsóváros, , Alsóváros
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 584 Є
1 285 714 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Lakás, Szeged
Szeged
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є98 000 000 Ft
956 383 Ft/m2
Újszegedi lakás eladó!
Szeged, Újszeged, , Újszeged
Kínálati ár: 50 990 000 Ft
Kalkulált ár: 141 247 Є
1 214 048 Ft/m2