Kiadó kereskedelmi és ipari ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Találati lista: 45
NYÍREGYHÁZA BELVÁROS SZÍVÉBEN ÜZLETHELYISÉG KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 507 Є
nincs megadva
NYÍREGYHÁZÁN BELVÁROSBAN 49 NM-ES IRODA KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 507 Є
4 390 Ft/m2
BELVÁROS SZÍVÉBEN KRUDY HÁZBAN KIADÓ IRODA
Nyíregyháza
Kínálati ár: 180 000 Ft
Kalkulált ár: 507 Є
4 390 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában kiadó üzlethelyiség......
Nyíregyháza, Belváros, Rákóczi utca
Kínálati ár: 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 690 Є
3 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA KIVEZETŐ SZAKASZÁN ÜZLETI INGATLAN KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 986 Є
2 500 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, A DEBRECENI UTCÁN ÜZLETHELYÍSÉG KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 986 Є
2 500 Ft/m2
FREKVENTÁLT HELYEN ÜZLETI INGATLAN KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 986 Є
2 500 Ft/m2
Nyíregyháza külterületén épülő ipari létesítmény 2026-os átadással kiadó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 64 860 €
Kalkulált ár: 183 Є
7 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA TOKAJI ÚTI PIAC VONZÁSÁBAN 110 NM-ES RAKTÁRÉPÜLET KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 110 000 Ft
Kalkulált ár: 310 Є
1 000 Ft/m2
Nyíregyháza egyetemek közelében kínálom bérlésre ezt a bevezetett, jelenleg is működő üzlethelyiséget. Az üzlethelyiség...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 200 000 Ft
Kalkulált ár: 563 Є
2 500 Ft/m2
Nyíregyháza-abszolút belvárosában eladó vagy kiadó egy 150 m2-es alapterületű, utcafronti, nagyon szép állapotú...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 350 000 Ft
Kalkulált ár: 986 Є
1 750 Ft/m2
Nyíregyházán irodahelyiség kiadó
Nyíregyháza, Érkert
Kínálati ár: 100 000 Ft
Kalkulált ár: 282 Є
2 857 Ft/m2
Nyíregyháza abszolút belvárosban kiadó egy első emeleti, 850 m2 alapterületű egy légterű irodának, coll centernek, ...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 3 000 000 Ft
Kalkulált ár: 8 451 Є
3 529 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, BELVÁROS KÖZELI 200 NM-ES FELÚJÍTOTT ÜZLETHELYÍSÉG KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 690 Є
3 000 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSÁBAN 306 NM-ES ÜZLETHELYISÉG KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 817 Є
3 268 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN BÚZATÉR KÖZPONTJÁBAN 300 NM-ES ÜZLETHELYISÉG KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 1 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 817 Є
3 268 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyháza belvárosában kiadó egy szép tágas, felújított 90 m2-es alapterületű földszinti, külön kis konyhás, vizes...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 300 000 Ft
Kalkulált ár: 845 Є
3 333 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, ÓSZŐLLŐ UTCÁN 50 NM-ES FELÚJÍTOTT ÜZLETHELYISÉG KIADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 423 Є
3 000 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosában kiadó egy 3. emeleti, liftes, 138 m2-es két bejárattal rendelkező, bútorozott üzlet helyiség, mely...
Nyíregyháza
Kínálati ár: 150 000 Ft
Kalkulált ár: 423 Є
1 087 Ft/m2
Kiadó a+, Újfehértó
Újfehértó
Kínálati ár: 22 000 Є
Kalkulált ár: 7 810 000 Ft
4 €/m2